Wpis z mikrobloga

Jakie elementy poza rozrodczością, powinno zawierać wychowanie seksualne w polskich szkołach?

1.Antykoncepcja + masturbacja + gender + homoseksualizm

2.Antykoncepcja + masturbacja

3. Antykoncepcja

4. Tylko kontekście rodziny i małzeństwa + powyższe jako zagrożenia

5. Tylko w kontekście rodziny i małzeństwa

6. Nic nie powinno się zmieniać. Jest dobrze.

7. Nigdy! Wychowanie seksualne to lewackie brednie!

8.Inna konfiguracja (komentarz)

#ankieta #edukacja #seks #pytanie #licbaza #gimbaza #szkolastandard #ciekawostki #polska #nauka

Jakie elementy poza rozrodczością powinno zawierać wychowanie seksualne w polskich szkołach?

  • 1 49.0% (51)
  • 2 17.3% (18)
  • 3 13.5% (14)
  • 4 7.7% (8)
  • 5 3.8% (4)
  • 6 0% (0)
  • 7 5.8% (6)
  • 8 2.9% (3)

Oddanych głosów: 104

  • 16
  • Odpowiedz
Tylko kontekście rodziny i małzeństwa + powyższe jako zagrożenia


@Domownori: antykoncepcja, homoseksualizm jako zagrożenia XD KTO TO #!$%@? ZAZNACZA.

Pomijam już fakt, że na wypoku ludzie nie mają pojęcia co się kryje za określeniem "gender" i myślą że to jakaś ideologia, w dodatku groźna i w ogóle XD
  • Odpowiedz
@Domownori: #!$%@?, ale wam mózgi wyżarło. dzieci chcecie uczyć jak sie masturbować, o tym że mogą sobie płeć wymyślać zamiast być poprostu chlopcem, dziewczyną. i jeszcze promowanie homoseksualizmu....
  • Odpowiedz
wiedza ale mądra i fachowo przekazana powinna być o wszystkim, o szeroko pojętej seksualności, a antykoncepcja to podstawa; jak czytam czasem pytania młodych ludzi (chociaż ja też jeszcze się do tych młodych zaliczam uważam) na forach to nie wiem czy sobie żarty robią, czy naprawdę nie mają nawet podstaw jeśli chodzi o seks, bezpieczny seks; jestem kilka lat po szkole średniej już, ale widzę jak z tą wiedzą jest, masakra; duża rola
  • Odpowiedz
@Domownori: tak ale to strefa intymna, poruszanie takich tematów w spotkaniach formalnych, lekcja, spotkanie biznesowe, wesele, stypa, rada gminy, wspolnota mieszkańców, nie jest do zaakceptowania


Na spotkaniu biznesowym mówienie o budowie penisa też nie jest "do zaakceptowania" a na przyrce jakoś się tego uczysz.
Czemu ksiądz ma móc w drugiej klasie podstawówki mówić mi, że dotykanie siebie jest złe, tym samym wprowadzając mnie w błąd, a osoba uczona już nie może
  • Odpowiedz