Wpis z mikrobloga

#kuchennerewolucje #gotujzwykopem #grill #grillujzwykopem #kiciochpyta #kuchnia

No elo mirasy jestem już na etapie doboru grilla gazowego pomiędzy:

https://www.ceneo.pl/62703390

lub

https://www.ceneo.pl/43326007

oraz

https://www.ceneo.pl/30020427

Mam kilka pytań do kogoś kto być może posiada któryś z tych dwóch.

Małe podsumowanie:

- Nie potrzebuję jakiegoś super dużego na 3329 osób, wystarczy mały 2 palnikowy maks 3 jak ten campingaz.

- Palnik boczny nie jest potrzebny tak jak na tym Triniton 2.1 bardziej by mnie interesował ten 2.0 bo tańszy.

- Kwestia utrzymania czystości tu właśnie jestem jak najbardziej za Campingazem ponieważ ma demontowane środkowe osłony które można myć nawet w zmywarce. W trinitonie tłuszcz ścieka po bokach grilla i niestety uciążliwe mycie i czyszczenie tegoż grilla. NA FILMIKU POKAZANE JEST WŁAŚNIE JAK WYGLĄDA ŚRODEK Campingaza.

- CENA no chciałem kupić do maks 1000 zł ale tak jak patrzę na te tańsze grille jakościowo to wolę dopłacić te 500 zł
Q.....a - #kuchennerewolucje #gotujzwykopem #grill #grillujzwykopem #kiciochpyta #kuc...
  • 17
@Qiepka: Mirku, który grill wybrałeś i jak się sprawuje? Czy może jednak faktycznie bez worka wungla i zadymionego całego osiedla nie da się grillować ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@zychu142 kupiłem Campingaz. Ogólnie kilka mankamentów jest. Po krótce:

- Czyszczenie może i jest w porządku bo można zdemontować srodek. W praktyce czyściłem może z 4 razy. Gdyż dużo roboty z tym jest( ͡º ͜ʖ͡º) Opcja mycia w zmywarce odpada chyba że chcesz zasyfić zmywarkę a i tak z pomieszczeniem jest problem.

- Butla z gazem standard nie mieści się pod grillem i musi stać obok xDDDDD
Q.....a - @zychu142 kupiłem Campingaz. Ogólnie kilka mankamentów jest. Po krótce:


-...

źródło: comment_1617433046JOFAeFyRKuRNNFWCHoyUdf.jpg

Pobierz
@Qiepka: Dziękuję za odpowiedź :)! Kurka, trochę mnie zbiłeś z tropu tym, że jednak brałbyś tritona, bo ten drewniany campingaz pasował mi stylistycznie do ogródka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kółka to tam wuj, jeśli będą mocno irytować to można wymienić na jakieś większe. Gorzej z tą butlą, bo to akurat faktycznie XD, zwłaszcza przy przemieszczaniu grilla. Taka 11 kg bez kołnierza też się nie mieści?
Zrębki drzewne
@zychu142 słuchaj. Pewnie to samo bym pisał gdybym wziął tritona tylko w drugą stronę xD

Ogólnie to że js jestem nie zadowolony nie znaczy że ty nie będziesz. Prezentuje się suoer jak mówisz. Estetyki nie można odmówić. Mam butle bez kołnierza bo myślałem ze się zmieści i nie zmieściła xD

Nie wiem co inżynierzy projektujący to myśleli może jakieś błędy na etapie wprowadzania wymiarow xD

Ogólnie najważniejsze rzeczy działają jak należy czyli
@mpitas3: kupiłem Campingaz z trzema palnikami w promocji na Wielkanoc za 1540 zł i jestem bardzo zadowolony. Mięsko z gazowca jest super soczyste, a zrobienie posiłku dla kilku znajomych trwa w sumie krócej, niż usmażenie schabowych na obiad :) nie wiem jak inne firmy, ale zakup jakiegokolwiek gazowca doradzam jak najbardziej ze względu na wygodę i możliwości
@Qiepka: czarne ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chce mi się tego zbyt często czyścić, bo sporo z tym zachodu, więc wypalam grilla trochę dłużej i zostaje sama sadza. Rdzy na razie nie widać, jak użyłem pianki do czyszczenia grillów pod sadzą była goła blacha.