Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@medyceush Tylko błagam bucowatość rodem z elektroda.pl zachowaj dla gimbazy jeśli masz zamiar ją okazywać, jeśli chcesz i potrafisz pomóc to zapraszam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@medyceush Jest tego od groma na chomiku, ale płatne, zanim kupię to dowiem się czy ktoś ma źródło darmowe, jest tego też od groma na zagranicznych serwisach, ale nie wiem jakich fraz użyć w wyszukiwarce. Poza tym klasa, której to robię jest mała i większość szablonów straci fason jak zmniejszę ilość osób.
  • Odpowiedz
@kidi1: z ciekawości poszukałem, ciężko będzie znaleźć takie gotowe na 7 osób, bo zwykle są na 15-30, poza tym patrzyłem na te gotowe szablony i to dupy nie urywa... oczywiście wszystko płatne, na darmowe raczej nie licz i to takie niestandardowe.
  • Odpowiedz
@kidi1: trochę roboty, ale możesz:
- wrzucić te 7 zdjęć pod te małe ramki
- powycinać je już razem ze zdjęciami, każda ramka+zdjęcie na osobnej warstwie/grupie
- zamaskować oryginalną prawą część na niebiesko, i potem poustawiać powycinane warstwy, np. 1 rząd 2 foto, 2 rząd 3 foto, 3 rząd 2 foto
- chyba trzeba by dorobić jeszcze jakieś karteczki na imiona uczniów
  • Odpowiedz
@Kien: Dobry pomysł, właśnie to zacząłem robić, ale w miedzyczasie wpadłem na jeszcze jeden pomysł. Dziękuje Mirku za pomoc.
  • Odpowiedz