Wpis z mikrobloga

Wielkie Gratulacje BZ WBK, @Zespol_BZWBK

1. Zorganizuj promocję "300 zł za wynagrodzenie". Warunkiem przystąpienia było złożenie dyspozycji przekazania wynagrodzenie w usługach BZWBK24 lub poprzez kontakt z infolinią.

2. Przecząc regulaminowi twierdź, że dyspozycja ta musi być przekazana bezpośrednio przez Was.

3. Po kilku dniach wydaj oświadczenie na portalu livesmarter.pl

4. W weekend podczas przerwy technicznej usuń ręczne przekazanie pisma do pracodawcy.

5. Minął miesiąc, nie wypłać nagrody i odrzuć reklamację klienta


Dzisiaj dostałem odpowiedź na złożoną reklamację ws. braku wypłaty premii za przeniesienie wynagrodzenia. Powód? „samodzielnie złożona dyspozycja…”. Piszę odwołanie do reklamacji.

Swoją drogą… jestem totalnie niezadowolony i rozczarowany podejściem banku. Wszystko zrobiłem zgodnie w regulaminem, wniosek złożony u Pracodawcy, wpłata od pracodawcy a w reklamacji dostaje informację sprzeczną z regulaminem promocji.


Sam osobiście czekam na niewypłacenie mojej nagrody, odrzuconą reklamację, odrzucenie odwołania i sprawa trafia do arbitra bankowego, rzecznika finansowego. Szkoda słów.

#bank #banki #bzwbk
źródło: comment_AtgiiGQduGRkVHXEld8Fd4qIzwtjlBi5.jpg
  • 2
@FHA96: wow, też skorzystałem z tej promocji, acz moje 50 zł powinno wpłynąć na koniec czerwca. Przy zakładabiu konta czytałem regulamin żeby się upewnić czy sam mogę zlecić pracodawcy, bo wiem, że innej drogi u mnie nie ma, a pismo z banku zostałoby olane.

Jak nie dostanę to się zwijam od nich, a szkoda bo jeden z lepszych serwisów transakcyjnych mają.

No i troche strzał w stopę z ich stroby, bo
@FHA96: @jedenzbandy: miejmy nadzieję, że bank sie zreflektuje i jednak wypłaci nagrody. Regulamin nie wymaga złożenia dyspozycji w naszym imieniu przez bank (a jedynie wyklikania dyspozycji) więc sprawa do wygrania - ale może nie będzie konieczności walki u arbitra...

W każdym razie słabo rozegrali to PRowo :(