Wpis z mikrobloga

Jak się patrzyła jak rozmawiałem tak miałem ochotę. Tylko głupio było bo ich było dwóch jeszcze. Tak ochotę miałem ją ogółem zerżnąć normalnie zerżnąć. Nogi bym, spodnie bym jakby ona sama była całe te. Chętnie bym ją delykatnie takie miałem, widziałem te całe nogi. Ona mi się śniła chyba ze trzy razy i po prostu mój ogółem #!$%@? chciałbyś się tam dla niej w jej cudowną cipkę wcisnąć. Pobawić się w to ... żeby chlapało całe te żeby soki całe, wszystkie i się pociła. Byśmy się rżnęli po francusku jakby miała ochotę, ale głupio było mi coś powiedzieć.

#kononowicz #suchodolski
KrzysztofSuchodolski - Jak się patrzyła jak rozmawiałem tak miałem ochotę. Tylko głup...

źródło: comment_p91UdFQkKVGKTw8BYeLhyRnFSyhfSfEg.jpg

Pobierz
  • 9
@KrzysztofSuchodolski: no dzjeńdobry... jj ugułem poszło pismo do pal haj su całe te w tej sprawe i załqczyłem materiały dowodowe w ramach pytań do Lu Izy bo rzej do odcinka 69 rzqdam jej stanowiska w sprawje wypowjedzi Majora jj czy przeprosjny całe to zostały przyjęte ugułem jj ooo to na ten temat chchałem powjedzieć dzjenkuje... sprawozdanie z przeprowadzonego e-donosu >>https://drive.google.com/file/d/1XfXMSIKIy0bSMEfLJ07jMdRiobIc_PeC/view?usp=sharing