Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie ten cały Dom z Papieru. Pomysł fajny, ale wykonanie wiele do życzenia pozostawia. Taka komedia kryminalna, był głupi i niedorzeczny w wielu momentach. Ogólnie spoko się oglądało przez jakiś czas, zwłaszcza, że te cliffhangery na końcu odcinka kusiły, żeby odpalić kolejny. Ale z każdą głupią sceną narastała we mnie czara cringu, którą w końcu przelała scena jak


Od tego momentu resztę odcinków oglądałem robiąc z 2-3 przerwy, bo już miałem dość (w ostatnim odcinku to w ogóle chyba co 5 minut pauzowałem). Takie 6/10. A scena z gifa mnie już do końca rozbroiła xD

#domzpapieru #seriale
Pobierz Urtah - Obejrzałem sobie ten cały Dom z Papieru. Pomysł fajny, ale wykonanie wiele do...
źródło: comment_fDZzCIDhYwuzHpmutaHDtiHo72dFLeqw.gif
  • 6
@NieMogiem: Szkoda strzępić ryja w ogóle xD

@kubek06: Nie wiem jak mógłbym kogoś przekonać do obejrzenia tego serialu... Pierwsze wrażenie wywarł na mnie pozytywne albo chciałem pozytywnie podejść, ze względu na bardzo dobre oceny, które ten serial otrzymał. Ogólnie warto podejść z przymrużeniem oka, bo a nuż Ci się spodoba i pozytywnie się zaskoczysz, ale jak nie spodobają Ci się pierwsze 2-3 odcinki to raczej odpuść sobie
@Urtah:
Już tak nie hejtuj. Zgoda - było wiele durnych momentów (jak ten ze spoilera), ale serial jako taki miażdży. Co do cliffhangerów to z paroma wyjątkami popełnili je wzorowo - rozwiązanie w następnym odcinku, a nie ciągnięcie na siłę przez cały sezon.
@Dutch: Nie hejtuje. Dla mnie po prostu był nielogiczny, stosowane były tanie zagrywki i mnie nie kupił. Mogło być bardzo dobrze, bo sam pomysł fajny, ale serialowi brakowało autentyczności i przez to pozostaje dla mnie przeciętny.