Wpis z mikrobloga

Ten gościu opowiada takie #!$%@? w filmikach. Gdy widziałem jego nagranie gdzie tłumaczył rozwiązywanie równań różniczkowych, to metodę przewidywań kompletnie źle wytłumaczył i jakiś durny sposób pokazywał który był zwyczajnie błędny. Mówił ze jak rozwiazanie ogólne podobne jest do przewidywanego (ten sam stopień wielomianu) to trzeba go przemnożyć dodatkowo razy „x” xDDD na studia wyższe zdecydowanie odradzam e-trapeza
@Mike767er: @fra234: on tak leci po prostu po to, aby każdy zrozumiał. Sam przewijałem nieraz jak robił rzeczy typu 1+1=2. Ale przynajmniej miałeś pewność, że nie wiesz że coś się wzięło znikąd, a na ćwiczeniach/wykładach to była norma. Lepiej coś powiedzieć, niż siedzieć i marnować czas na domyślanie się czemu tak a nie inaczej.

@Karbon315: ja tam wolę z błędami i najwyżej je poprawić niż uczyć się z wykładów,
Atexor - @Mike767er: @fra234: on tak leci po prostu po to, aby każdy zrozumiał. Sam p...
@Atexor: Wiem czemu to robił, ale no bez jaj. Więcej czasu by trzeba było przewijać i oglądać w tempie 1,5x niż byś się czegoś uczył. No ale wiadomo, robione pod każdego tak jak mówisz.