Wpis z mikrobloga

@WedrujacyNoca: Piszę poważnie byłem, widziałem, wróciłem, żałuję. Wracaj jest dobrze, co tam będziesz siedział - wszyscy dosłownie wszyscy mówili, że jest dobrze, że pomogą jak by coś nie wyszło. Powiedzmy po 6 latach na obczyźnie zdecydowałem się wchłonąć w tą propagandę. Wyprzedałem co mogłem, spakowałem furgonetkę rzeczy jakiejś firmy przewozowej i swoje auto i wyruszyłem pewnego lipca do kraju oczywiście słysząc, że jest dobrze przy ~14% bezrobocia. Po kilku szczerych rozmowach
@Sidroff: Twoja historia jest jak wiele innych... Kazdy kto wyjechal ma jakis kontakt z tymi co wracali. Ciekawe, ze ci co nie wyjechali nie znaja takich historii. Moze nie chca slyszec i za kazdym razem gdy ktos tak mowi, robia mine glupka i pytaja czy trollujesz?
robia mine glupka i pytaja czy trollujesz?


@6a6b6c: czuję się wywołany do tablicy. Moje pytanie nie było głupie, bo zauważam, że sporo osób wraca/chce wracać ale ich argumenty za powrotem są idiotyczne. Nie obraź się ale Twój o śmieciach idealnie wpisuje się w to, czyli czerpanie wiedzy o Polsce z głównych mediów. A już kompletnie rozwala mnie osoba która pisze, że wraca z UK do Polski i zamiarze otworzyć tu firmę.
@WedrujacyNoca: Czystosc powietrza jest dla mnie waznym argumentem. Zawodowo sobie poradze na calym globie, ale to czym sie oddycha to juz zupelnie inna kwestia... Mozesz to nazwac szukaniem wymowki, jak chcesz.

Wybacz mi "mine glupka". Z pierwszej Twojej wypowiedzi mi sie wiecej nie moglo zwizualizowac. Teraz masz juz okulary w ktorych wygladasz inteligentnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mozesz to nazwac szukaniem wymowki, jak chcesz


@6a6b6c: nie myślę tak. Jednak pragnę jedzcze poinformować, że w Polsce ciągle są zimy, podczas których normy powietrza są daleko od norm bezpiecznych dla zdrowia. I nie ma to nic wspólnego z obecnie medialną aferą smieciową ( ͡° ʖ̯ ͡°)