Wpis z mikrobloga

dobra mirki, przyznam szczerze, że beki jest tu co nie miara i codzienne seanse z Jackiem zaczynają mi nieźle ryć beret.

Dlatego teraz na poważnie. Nie widzę / nie widziałem żadnych głosów poszkodowanych przez ten projekt, więc zakładam, że są oni teraz w tej fazie co w tym kawale rusek i niemiec. Jeszcze trochę czasu upłynie zanim się zorientują.
Do czego zmierzam. Ano patrząc na kolejne pomysły twórców tego "projektu", od iwentu do iwentu kolejne wynalazki żeby zakryć piramidalny charakter (najpierw że kojny, potem że cykle, potem że coś tam i tak dalej i tak dalej) to należy zadać sobie jedno pytanie. Skąd to się wzięło? Żeby uruchomić tą lawinę trzeba było wyłożyć na starcie niemałe pieniądze. Kto za tym stoi? Czy Matjas jest tylko pionkiem?
Ludzie się strasznie łatwo zarażają wizją bogactwa. Zalatuje tu marksizmem kulturowym, hasła typu "dochód pasywny", "rzuć etat" itd... zarażają umysły ludzi a ci stają się poddani i brną dalej. Poświęcają swój czas, pieniądze, i swoje życie. Ciekaw jestem ilu ludzi nabrało kredyty, zresztą niedawno Jacek namawiał nie w sposób bezpośredni ale sugerował, żeby wytrzasnąć skądś mamonę i dokupić licencji. To powinno być karane, kryminał i ciężkie więzienie, najlepiej kolonia karna na Kołymie. A zwykły prosty lud zamiast poświęcić czas rodzinie dzieciom i pieniądze przeznaczyć choćby na wycieczkę w ciepłe kraje to sponsoruje iwenty tym łotrom. I tu już nie ma beki tylko to jest przerażające ale mam nadzieję, że sprawiedliwość ich dosięgnie, choć żyjemy w kraju bezprawia więc raczej wątpliwe. (zauważcie że oni się nazywają "klientami" dla zmyły)

#dascoin
  • 6
  • Odpowiedz
@Ryszard_Ochodzki1: Sam znam oszukanych którzy dalej ślepo wierzą w to dziadostwo. Mnie też namawiano i to kilka razy(kuzyn oczywiście!!!) ciotki kupiły, matka kupiła cholera wie kto jeszcze... Kuzyn na iwenty jeździ na FB Furmann i oczywiście Hodża Paciorek. Mówisz że to scam to odrazu Hejter jesteś i zazdrościsz wszystkim bo nie masz na Daskoiny czy Cykle już sam nie wiem na co.
  • Odpowiedz
@DAShuMAN: to co będzie, jeśli dotrzemy do punktu finał? Co będzie z kuzynami i ciotkami? ok, ci zamożniejsi przełkną żabę, może ewentualnie pójdą protestować pod Ministerstwo Finansów, żeby Morawiecki interwencyjnie skupował cykle. Ale ci zakredytowani dostaną brutalną lekcję życia. Można powiedzieć, ot - selekcja naturalna. Ale to jest niegodne, nieuczciwe, brzydzę się tym. Bułka posmarowana oszukanym masłem mi nie smakuje
  • Odpowiedz
Skąd to się wzięło?


@Ryszard_Ochodzki1: Kryptowalutowe MLMowe piramidy finansowe to nowość. Wcześniej działały zwykłe MLMowe piramidy finansowe (i dalej działają), w których produktem maskującym oszustwo były: proszki, perfumy, suplementy, urządzenia agd, biżuteria, akcesoria do makijażu itp. MLMowi oszuści idą z duchem czasu i próbują nowych pomysłów na zakamuflowanie swojej piramidy.

Takich MLMowych projektów są setki, ale schemat działania jest jeden i ten sam: MLMowa piramida finansowa (Product Based Pyramid Scheme). Więc
  • Odpowiedz
@Ryszard_Ochodzki1:

“My w Empower America chcemy zanieść reszcie świata demokrację i przedsiębiorczy

kapitalizm. Mam wspaniałą metodę na to. Jeśli chcecie obalić Castro i komunizm na

Kubie... wyślijcie im kilku dystrybutorów Amwaya... to załatwi sprawę!”

- Jack Kemp, fragment z kasety audio

.

“We Współczującym kapitalizmie, Rich DeVos mówi, jak możesz urzeczywistnić swoje

marzenia skupiając swoje życie na miłości do Boga i ojczyzny i na szczerym pragnieniu

pomocy innym.”

Robert Schuller w:
renalum - @Ryszard_Ochodzki1: 

 “My w Empower America chcemy zanieść reszcie świata...

źródło: comment_ZeDw6eSYlhulKxICfoVxbde3nXb0tqke.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@renalum: sam zainteresowałem się sponsorowanymi filmikami Damiana Z., byłem przez moment pod wrazeniem, cieple kraje, dużo filmow kręconych zywo, dużo ruchu. Spec od socjotechniki. Owija wokół palca. Jednak każdy z "nich" jest inny, ma inne metody i można powiedzieć ze każdy naganiacz znajdzie wspólny jezyk i trafi do podobnego do siebie typu osobowości. Na tym polega miedzy innymi ich sukces. Komunisci używali w gruncie rzeczy bardzo podobnych metod, tzn. bazowali na
  • Odpowiedz