Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Sytuacja się wzięła z tego, że dorabiam naprawiając / sładając komputery - tak wiem, że to nie profesjonalne, że przeglądam pliki osób, które powierzyły mi laptopa - ale kogo to obchodzi.
Sytuacja wygląda tak jakaś kobieta przed 30 z wyglądu 7/10 zostawiła mi laptopa do naprawy, nie może go odpalić (uszkodzony dysk, odzyskać dane o ile to możliwe). No i okej wszystko się odzyskało bla bla. No i najważniejsze nie jest to, że miała na laptopie zdjęcie siebie nagiej itp. Tylko zdjecia rozmowy na messengerze jej męża z jakąś laską. Ja pier.... jacy ludzie mogą być poje..
Ok. wiem że to powierzchowna ocena ale moim zdaniem kobieta była okej, nie wiem jaka była naprawdę. A ten typ kręcił z jakąś "Karyną 5/10" i przeboleje to, że się ruchali nie raz po mimo że to było małżeństwo. Nawet z rozmowy wynikało, że byli kilka razy na wakacjach jak mąż był niby na delegacji. Oczywiście karyna dla potrzymania związku, co chwile jakieś foteczki kuciapki itp. z zbereźnymi tekstami - to jeszcze przeżyje.
Ale nie mogę zdzierżyć tego, że chłop był z babą z 5 lat i spowiada się z swojego życia, kochance która spotkał przypadkiem..Opowiada jaka to jego żona jest ch*jowa, jaka nudna w łóżku, nic tylko ciągle się drze, a to źle gotuje
No aż mi się jej szkoda zrobiło i policzyłem jej za usługę przez pół. Ciekawi mnie czy są pomimo tylu zdrad z mężem dalej? W sumie z tego co pamiętam to miała obrączkę.
A no i co zobaczyłem wtedy to moje i nikt mi tego nie zabierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz