Wpis z mikrobloga

Eh miałem podskoczyć rowerkiem do księgarni, a później pojechać gdzieś żeby przynajmniej 50km zrobić, a tu takiego, bo zdecydowanie to nie jest temperatura w której mój organizm może funkcjonować xD No ale przynajmniej do księgarni się doczłapałem, więc zawsze jakiś plus wyjścia ʕʔ
#randomanimeshit #originalcharacter #
Hajak - Eh miałem podskoczyć rowerkiem do księgarni, a później pojechać gdzieś żeby p...

źródło: comment_A9P8t450B8Y1R1T75ev7TsQdpvmVWrbt.jpg

Pobierz
  • 6
@Life02: Odebrałem 9 tom No Game No Life oraz 9 tom mangi Spice&Wolf. Aczkolwiek na przeczytanie obydwa te dzieła będą musiały poczekać, bo na razie gram/czytam Steins Gate, a po nim pewnie będę nadrabiać Re;zero ()
@Hajak W Spice&Wolf manga a novelka jest różnica z tego co się orientuje. Wogule fajnie że idziesz do księgarni osobiście a nie płacisz za kuriera.
@Life02: No podobno jest, ale niestety nikt u nas nie wydaje. Niby jest po angielsku, ale problem taki sam jak z każdą inną zza granicy czyli cena, niby nie sprawdzałem ale jeśli mam strzelać to za jeden tom bym musiał zapłacić z 50-70zł, jak nie więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i chodzę osobiście, bo w sumie głupio by było płacić 10zł za kuriera przy zamówieniu za