Wpis z mikrobloga

@Stoneroses:

bolszewizm, to doktryna polityczna i ekonomiczna, powstała na bazie wcześniej istniejącego marksizmu, którego filozoficznym źródłem był materializm dialektyczny opracowany przez Karola Marksa i Fryderyka Engelsa.


Ja wiem że fakty dla lewaka nic nie znaczą ale pogódź się z tym że Bolszewizm to lewacka bieda umysłowa.
  • Odpowiedz
Ja wiem że fakty dla lewaka nic nie znaczą ale pogódź się z tym że Bolszewizm to lewacka bieda umysłowa.


@czeki21: to co tu napisałeś brzmi mniej więcej tak: EBE BEBE BEBEBEBE BEB EBBEBE EBEBEBE BEBEBEBEBEBE BEBE
  • Odpowiedz
tyle że jak na razie to inni wyrażają opinie i oceny, a Ty na razie masz jeden post usunięty,


@sp0q: w jednym usuniętym poście, oceniłem @czeki21 którego wypowiedź uznałem za głupią. Poskarżył się moderacji, ta post wywaliła, cóż. To jakiś wyznacznik?

a w drugim posądzasz całą grupę z odmiennym zdanie o ograniczenie ;)

Oczywiście. I nie mam do tego prawa?
  • Odpowiedz
@biesy: masz, ale posądzanie całą grupę o jakąś charakterystyczną cechę słabo się komponuje z oskarżeniem się o brak skłonności do refleksji.
  • Odpowiedz
masz, ale


@sp0q: to mam, czy "ale"?

posądzanie całą grupę o jakąś charakterystyczną cechę słabo się komponuje z oskarżeniem się o brak skłonności do refleksji.


@sp0q: grupa jasno określiła swoje stanowisko i wyłącznie na tej podstawie została "osądzona".
  • Odpowiedz
to mam, czy "ale"?


@biesy: bo moje ale nie zbywało Twojego prawa do wolnej wypowiedzi tylko zawierało powątpiewanie w sens samej w sobie.

a czy ja napisałem, że mam coś przeciwko temu?


@biesy: a to chyba oczywiste?
  • Odpowiedz
@K_R_S: zanim zaczniesz zadawać takie populistyczne pytania, poczytaj co bardziej odstrasza potencjalnego napastnika: wysokość i surowość kary, czy raczej jej nieuchronność.

Poza tym, kolego, grafika dotyczy czegoś innego. W Rosji oficjalnie istnieje moratorium na karę śmierci. Natomiast wyroki wydawane w białych rękawiczkach to smutna praktyka.
  • Odpowiedz