Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: wejdz w tag #telewizory #telewizor od #!$%@? identycznych wpisow jakis TV 55", jaki TV do ps pro itd itd...
Nikomu nie chce sie dwudziesty raz tego samego pisac.

Poza tym sam zobacz jak wyglada twoje pytanie:

największy problem decyzyjny mężczyzny:

jaki tv?

65 cali, filmy i sport (tvn24 też, więc odpada OLED), szerokie kąty

kategoria cena/jakość, może być droższy niż tańszy, ale też by z tą ceną coś szło, a
@PurpleHaze: no właśnie u nas w tagach pytania raczej o niskie ceny i wielkości 55 cali

zaczynałem od 5-6k a skończę chyba na oledzie
LG OLED65B7V jest w euro za 8300 przy ratach 0%
całe życie miałem plazmy i boję się że wydam 6k na lcd i będę rozczarowany
@gwynebleid @solidsnake7 potwierdzam Panasonic. Kupowalem 4 lata temu (cena ok 3k) i każdy kto pierwszy raz widział byl zszokowany jakością obrazu i wykonanie. Część rodziny i znajomych kupiła później również Panasonic'i. Nie twierdzę, że Samsung, LG czy Sony nie są warte uwagi, ale na pewno robią więcej szrotu opchynego po marketach ze względu na rozpoznawalność marki.
kszaku - @gwynebleid @solidsnake7 potwierdzam Panasonic. Kupowalem 4 lata temu (cena ...

źródło: comment_xZrV6RhgpmTFvcYzez1JxNxCobB0zINY.jpg

Pobierz
@gwynebleid: porównywałem z telewizorami 4k w podobnej cenie czyli było to ok 3500 i nie było porównania, telewizory 4k w tej cenie niestety marnie wypadały. (Porównywałem w euro RTV, były na tyle blisko siebie ze dało się zauważyć spora różnice na normalnym kanale nie reklamowym)
@gwynebleid: Jak stać to OLED, kosztuje to fakt, ale jakość obrazu wg mnie jest świetna. Sam bym kupił gdyby nie to że mój 4 letni panasonic nadal świetnie się sprawdza.
@kszaku: Miałem crt panasonica, mam leda i zawsze działały, jak dla mnie są warte swojej ceny