Wpis z mikrobloga

@wonsztibijski: masakra jaki ty jesteś dziecinny zachowanie typowego 13 latka myślisz że ktoś się przejmuje twoimi postami? ciekawe jakby ktoś tak zdjęcie twojej dziewczyny lub kogoś z twoich bliskich wstawił co byś zrobił ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@DX623 jakbym zwyzywal swoją dziewczynę od #!$%@? z roksy przed całą polska a ona by do mnie wróciła to możesz mnie nawet zabić. Na ten moment to oboje nie zasługują na bycie człowiekiem. Usuń konto.
  • Odpowiedz
  • 1
@DX623 nie wiem jak ty ale ja swoje życie trzymam u siebie w domu a nie na live YouTube. Nie wyłączył streama bo chciał na tym zdobyć popularność to niech teraz ponosi konsekwencje swoich wyborów.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: no dobra ale co w tym złego że typ robi sobie streamy? to jest jego życie wkońcu polska to wolny kraj może sobie robić co mu się podoba i nikt mu nie ma prawa zabronić
  • Odpowiedz
  • 0
@DX623 bardzo istotne, że nie mieszkasz w Polsce. Gratulacje napisz nam wszystkim jak to zrobiłeś? Nie było pracy dla ludzi z twoim brakiem wykształcenia? Może zacznij streamować jak Marcin. On też ma liceum bez matury i zawodówke bez zawodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: ja bynajmniej nie muszę pracować za najniszą krajową tak jak ty ;) mam skończoną napewno lepszą szkołę nisz ty i prowadzę swoją firmę na którą sobie zapracowałem takich ludzi jak ty to nawet do czyszczenia tolet bym nie zatrudnił
  • Odpowiedz