Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mircy czy Miband 2 liczy również popołudniowe spanie? Czy tak jak jedynka w ogóle go nie zauważa?
I czy tak jak jedynka nie liczy w ogóle snu jeśli uśniemy po 6:00 rano?

Czy jest możliwość ustawienia np. 30 minutowej drzemki, która zacznie odliczanie dopiero kiedy opaska uzna, że już zasnęliśmy? Czy działa po prostu jak zwykły minutnik?

I jak myślicie, o ile może spaść cena Mibanda 2 po premierze trójki?

#miband2 #xiaomi #miband
  • 9
@Beeercik

Czy jest możliwość ustawienia np. 30 minutowej drzemki, która zacznie odliczanie dopiero kiedy opaska uzna, że już zasnęliśmy? Czy działa po prostu jak zwykły minutnik?

Jak zwykły budzik.

To co chcesz wykonać jest możliwe, ale musiałbyś mieć kilka dodatkowych aplikacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszlukasz: No właśnie. Dlaczego nie liczy?
Skoro pierwszy Miband, w nieoficjalnej aplikacji napisanej przez 'randoma' na Windows Phone (bo nie było żadnej oficjalnej) potrafi to zrobić.
Dlaczego więc na systemach oficjalnie wspieranych to nie działa? Przecież produkt wtedy staje się bezużyteczny dla osób pracujących na zmiany czy też tych, którzy stosują popołudniowe drzemki.
A do tego przecież chyba Miband nie potrzebuje stałego połączenia z telefonem, żeby monitorować sen, prawda?
Więc to
@Beeercik

Skoro pierwszy Miband, w nieoficjalnej aplikacji napisanej przez 'randoma' na Windows Phone (bo nie było żadnej oficjalnej) potrafi to zrobić.

Ale musisz odróżniać działanie po stronie opaski i po stronie aplikacji - to dwie różne rzeczy. Trzeba byłoby sprawdzić czy opaska w ogóle monitoruje sen po południu, a jedynie Mi Fit to ignoruje. Bo jeśli nie monitoruje, to znaczy, że te aplikacje same z dupy robią analizę.

Musiałby się ktoś wypowiedzieć,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki

Trzeba byłoby sprawdzić czy opaska w ogóle monitoruje sen po południu, a jedynie Mi Fit to ignoruje. Bo jeśli nie monitoruje, to znaczy, że te aplikacje same z dupy robią analizę.

Musiałby się ktoś wypowiedzieć, kto używa nieoficjalne aplikacje, bo chyba tam jednak coś pokazuje.


W sumie trafne spostrzeżenie.
Brat używał pierwszego Mibanda na Windows Phone i bardzo często odsypiał po południu i wszystko ładnie mu liczyło. Ale czy faktycznie to
@Beeercik: Cena mibanda 2 już bardzo spadła. Ja kupiłem 2 sztuki w listopadzie za 110 zł. W tym momencie ciężko o podobne promocje. Jak spadnie obecna cena to co najwyżej do poziomu cen z listopada. Co jest bardzo wątpliwe ze względu na słabą złotówkę.