Wpis z mikrobloga

Jeśli iPhone to jaki? Co teraz się kupuje? X to chyba nie najlepszy pomysł, co nie?

#apple #iphone
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gofr: Tak, jeżeli zamierzasz kupić go w kwocie 4,5-5k to jest to cena zaporowa i sprzęt nie jest wart wydania takiej kasy, natomiast jak uda ci się wyrwać nówkę za 3500 to dlaczego nie? Telefon jest rewelacyjny już nie raz się wypowiadałem na jego temat ale i tez inni użytkownicy. Przejrzyj moje wpisy i poczytaj.

@hystrix: Ja #!$%@? ale #!$%@? widać po takim komentarzu ze w życiu nawet
  • Odpowiedz
@Fr33: Merci, tak podziekuje Ci

@hystrix: kurcze no, nigdy nie bawiłem się Face ID, ale Touch ID brzmi wygodniej.

@Rycerz_Klatki_Schodowej: celowo moje pytania zadałem w taki sposób, wychodząc na ignornata, ponieważ tak dokadnie jest. Jestem na etapie "a jakby tak zmienić telefon", bez żadnego researchu. Na co dzień korzystam z maca, więc iPhone brzmi jak opcja. Nie lubię wydawać dużo pieniędzy na telefon, ponieważ i tak zmieniam co 2 lata, a nieważne co kupię to i tak będę zadowolony, ponieważ moje wymagania zamykają się w - nie może się ciąć, bateria min. 1 dzień, spoko aparat. 3500 to akceptowalna kwota, tylko - pozwolę zapytać romantycznie - gdzie takie
  • Odpowiedz
@gofr: taki iphone, na jakiego cię stać. Za wiele to to się od siebie nie różni, szczerze mówiąc xD X ma za to mniej wygodne odblokowywanie, bo musisz jeszcze przeciągnąć palcem po ekranie za każdym razem. Każdy będzie chodził tak samo, może X otworzy aplikację o 0,2 sekundy szybciej niż 6s, 7.
  • Odpowiedz
@gofr: To o #!$%@? było odnośnie drugiego mirka a nie ciebie XD
Przecież wypowiedz była od nowego akapitu i z dedykacją XD

Co do cen to czasami ludzie sprzedają bo im taki sprzęt niepotrzebny lub wola sprzedać i mieć gotówkę na jedno wychodzi i wystawiają na portalach, tylko takie telefony kupuje się z papierami i osobiście, no i chyba nie muszę mówić, że od operatorów którzy nie blokują aparatu po
  • Odpowiedz
@gofr: zależy jaki budżet, jak nie potrzebujesz pilnie telefonu to czekaj do września, nowy odpowiednik X ma być koło 500pln tańszy, a i obecny X stanieje. Imho obecnie 7/X maja sens, 8 to troche półśrodek.

A cena X to ofc zabieg marketingowy ale tez ograniczenie popytu, jakby byl tańszy i wszyscy by sie na niego rzucili to pewnie supply chain by im zdechł jak z airpods xD
  • Odpowiedz
@ewridejhardtrajning: rozumiem. Wszystko wskazuje na to, że to spoko ficzer. Ciekawe jak to się rozwinie. Dzięki!
@Vaerlin: no racja, prawda jest taka, że soft jest ten sam, ewentualnie można spodziewać się lepszych fot lub osiągów w grach (co jest mi obojętne, bo nie gram). A wydawanie wielu k na telefon uważam za nierozsądne. Lepiej przeznaczyć ten hajs na biedne foki. Danke
@Rycerz_Klatki_Schodowej: ups, faktycznie. Sorry, źle
  • Odpowiedz
@gofr: procesory Apple są o tyle lat świetlnych przed konkurencja, ze nawet 6s długo jeszcze będzie działał jak topowy model. Chyba ze zdecydują się go udupić jakaś aktualizacja, co nie jest niemożliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz