Wpis z mikrobloga

Damianku kochany! Widzę, że chciałeś tu zaistnieć. To #kieleckiulaniec bóldupi wiecznie, to on nie przyjmuje krytyki, to on wyzywa ludzi, to on jest hipokrytą, to on nie szanuje niczego i nikogo. I tak, masz rację, będziemy go #!$%@?ć do upadłego, a jest nas coraz więcej, ponieważ patrz wyżej. Kto z wykopem walczy od wykopu zginie. Szach mat #grubernator

#mocnyvlog
N.....t - Damianku kochany! Widzę, że chciałeś tu zaistnieć. To #kieleckiulaniec bóld...

źródło: comment_dXMf3cJojuCuMKDTgRh2AVdmRFYQRx2Q.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Był spokój przez tyle lat...


Spokój był tyle lat, przez ile Szafa się normalnie zachowywał. Coś się #!$%@?ło.

Tak swoją drogą, coś czuję że jakoś wkrótce coś się grubego #!$%@?. Z jednej lub z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@NawalonyKmiot:
"To #kieleckiulaniec bóldupi wiecznie, to on nie przyjmuje krytyki, to on wyzywa ludzi, to on jest hipokrytą, to on nie szanuje niczego i nikogo."

Pokaż mi przykład… kiedy i kogo i w jakiej sytuacji nie szanuje czy wyzywa? A jeżeli chodzi ci o tzw opinie ekspertów internetowych to kur…. Był by skończonym debilem jak by słuchał każdego #!$%@? z internetu.

"I tak, masz rację, będziemy go #!$%@?ć do upadłego, a jest nas coraz
  • Odpowiedz
@NawalonyKmiot: nadal nie przybliżyłeś nam swoje persony. Kim że jest Kmiot? jakie ma wykształcenie? jakie doświadczenie? Jakże mnie to intryguje. Bo z ilości postów wnioskuje że czasu masz sporo...
  • Odpowiedz
@NawalonyKmiot: hehehe pana kmiota stać na to. SZACUN Ale skumaj że jak skończysz 18 lat a starzy przestaną dostawać za ciebie 500+ to #!$%@?ą cie z chaty i wtedy #!$%@? ci spuchnie jak trzeba bedzie zarabiać na siebie.
  • Odpowiedz
@lukaszb44: szafa, weź ty się zajmij własnym portfelem cio? Jestem bezrobotny, na utrzymaniu cioci z wąchocka, możesz sobie wstawić cokolwiek, koło h mi to lata. I na tym kończę. Buziaki, pa.
  • Odpowiedz
@NawalonyKmiot: Bezrobotny utrzymanek czyli moje spostrzeżenie było trafne że jesteś tu tylko po to żeby #!$%@?ć komuś komu powodzi się lepiej i kogo stać na sporo. Ależ to polskie i katolickie, pewnie w kościele co niedziela najgłośniej z ciocią śpiewacie Ave maryja heheheheh
  • Odpowiedz
@NawalonyKmiot: Jakież to twórcze i kreatywne, ale już ci odpuszczam, bo widze że masz iloraz inteligencji porównywalny z amebą. Wręcz zaczynam podejrzewać że to ciocia ci pisze, bo sam nie umiesz. Szkoda mojego czasu na takie dzieciaki, Dobre jest to że na tym tagu jesteś jedynym osobnikiem o tak niskim poziomie IQ i kultury, pociesza mnie to że pozostali przynajmniej zachowują jakiś standard wypowiedzi. Pozdrowionka dzieciaku i trzymaj kciuki żeby
  • Odpowiedz