Wpis z mikrobloga

Alior Bank nie uznał mi reklamacji na błędnie wypłacone 90 EUR z bankomatu (Euronet wypłacił błędnie 3x20 EUR zamiast 3x50 EUR). Oczywiście Alior odpowiedział mi pismem ostatniego możliwego dnia reklamacji, nikt ze mną w międzyczasie nie skontaktował się, żeby dopytać o okoliczności wydarzenia ani nic. Odpisali, że Euronet ma w logach, że zostało wypłacone 150 EUR i nie są w stanie z tym nic zrobić. A to, że chwilę później wypłacałem 90 EUR z innego bankomatu, bo brakowało mi do potrzebnej sumy, to już sobie z powietrza wziąłem. To że według babeczki pracującej w sklepie obok nie byłem ponoć jedyną osobą tego dnia, której bankomat źle wypłacił pieniądze - też jest bez znaczenia.

Polska to jednak chlew obsrany gównem. Bez tysiaca odwołań nic się nie da zrobić i będą cię ruchać ile się da.

Dzięki, Alior Bank, za absolutnie super #!$%@?ą jakość obsługi klienta.

Wyższa Kultura posiadania klienta w piździe

#aliorbank #euronet #bankowosc #banki #bank
krejdd - Alior Bank nie uznał mi reklamacji na błędnie wypłacone 90 EUR z bankomatu (...

źródło: comment_jWEwX7QRnBsnkil8szdHMZWUnPxlA6Jm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@krejdd mi jak w usa zgubilem zaczeli wymieniac ostatnie tranzakcje, gdzie dwie ostatnie faktycznie byly nie moje to na "slowo honoru" zwrocili pieniadze. Z podziekowaniem.

Bankomat mi nie wyplacil 200 baksow - juz, oczywiscie, na drugi dzien, od razu, z przeprosinami.

Testo ma racje.
  • Odpowiedz
@krejdd: Pewnie źle załadowane kasety w bankomacie i maszyna robi ludzi w #!$%@?.
Słowo przeciw słowu. Więcej takich akcji, a ludzie będą nagrywać telefonami transakcje przy bankomatach lub wozić gotówke. DCC to jak widać za mało xD
  • Odpowiedz