Wpis z mikrobloga

@Wina_Segmentacji: W tym przypadku dalej jest jedna alejka, ale ktoś pomyślał i zrobił odstępy pomiędzy paletami, tydzień wczesniej byłem i taka sama sytuacja, tylko że palety dosunięte jedna do drugiej i masz dostępu do półki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W innej biedronce natomiast ustawili na środku, żeby był dostęp do obu stron. Miałem wtedy duży wózek i nie było szans przejechać.
@marg-g Czy tylko ja mam tak że z fajnym humorkiem idę sobie na zakupy do biedronki a już od samego wejścia doznaje totalnego #!$%@? i #!$%@? nawet najlepszego dnia? Ledwo drzwi się rozsuną a już jakaś baba tarasuje przejście wózkiem i dupą, wszędzie po bokach #!$%@? towaru że nie ma opcji się przesmyknąć.. przy owocach i pieczywie jakaś młoda siksa trajkota przez telefon a dziadzia z babcią kłócą się ile kilo jabłek
@lewoprawo: o, to, to. Ja już dawno nie byłam, to naprawdę sklep dla biedoty. Umysłowej. W jakimkolwiek innym markecie nie widziałam takiego #!$%@?, złych cen, głupich promocji, oszukiwania na nich. A btw. biedronka wcale nie jest najtańsza.
@marg-g: kurde, spotykam się co jakiś czas z takimi zdjęciami na wykopie, w komentarzach fala hejtu, a u mnie w mieście nie spotykam takich widoków. Może to zasługa kierownika regionalnego? Rzeczywiście, raz zdarzyło mi się że byłem w biedronce 50km od mojego miasta i wyglądało to mniej więcej tak jak na obrazku powyżej - ciężko było wózkiem przejechać.