Wpis z mikrobloga

  • 40
@marg-g tak to jest jak biedronka jest projektowana na daną ilość towaru a nagle promocja na 6 różnych browarów typu tyskie i przynajmniej paleta każdego musi być wystawiona, to samo z innymi tymczasowymi promocjami
  • Odpowiedz
@hors: Biedronka - sklep z metrażem na dyskont osiedlowy, a niedługo będzie chciał sprzedawać części do samolotów i zmieniać ofertę dwa razy dziennie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@marg-g: to po #!$%@? tak chodzisz ? Jest tam syf , patologia itd a nadal zamiast konkurencji robisz zakupy w biedrze to się dziwisz
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: W tym przypadku dalej jest jedna alejka, ale ktoś pomyślał i zrobił odstępy pomiędzy paletami, tydzień wczesniej byłem i taka sama sytuacja, tylko że palety dosunięte jedna do drugiej i masz dostępu do półki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W innej biedronce natomiast ustawili na środku, żeby był dostęp do obu stron. Miałem wtedy duży wózek i nie było szans przejechać.
  • Odpowiedz
@lolek32: Po to, ze akurat mam najbliżej i nie będę leciał po jedną czy dwie rzeczy do sklepu pół km dalej. Ale fakt na większe zakupy już wolę wybrac się np. do niemca, całkiem inny standard i kulturka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pracuję w firmie, pod którą biedronka polega i nie ważne jaki to jest sklep, jak nadchodzi #!$%@? wielka promocja to wysyłają palet tyle, że na magazynie nic się nie mieści. To nie zmienia faktu, że miejsce pomiędzy paletami, a półką z szamą powinno być
  • Odpowiedz
@marg-g nie wiem co się stało, ale u mnie biedronką zamknięta od dzisiaj i będzie POWIĘKSZANA i rozbudowana, chociaż i tak była jedną z większych
Dziwnie jakoś ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marg-g Czy tylko ja mam tak że z fajnym humorkiem idę sobie na zakupy do biedronki a już od samego wejścia doznaje totalnego #!$%@? i #!$%@? nawet najlepszego dnia? Ledwo drzwi się rozsuną a już jakaś baba tarasuje przejście wózkiem i dupą, wszędzie po bokach #!$%@? towaru że nie ma opcji się przesmyknąć.. przy owocach i pieczywie jakaś młoda siksa trajkota przez telefon a dziadzia z babcią kłócą się ile kilo jabłek
  • Odpowiedz
@lewoprawo: o, to, to. Ja już dawno nie byłam, to naprawdę sklep dla biedoty. Umysłowej. W jakimkolwiek innym markecie nie widziałam takiego #!$%@?, złych cen, głupich promocji, oszukiwania na nich. A btw. biedronka wcale nie jest najtańsza.
  • Odpowiedz
@marg-g: kurde, spotykam się co jakiś czas z takimi zdjęciami na wykopie, w komentarzach fala hejtu, a u mnie w mieście nie spotykam takich widoków. Może to zasługa kierownika regionalnego? Rzeczywiście, raz zdarzyło mi się że byłem w biedronce 50km od mojego miasta i wyglądało to mniej więcej tak jak na obrazku powyżej - ciężko było wózkiem przejechać.
  • Odpowiedz