Wpis z mikrobloga

A oto i koniec patostreamerów!!!

Kodeks postępowania karnego
Stan prawny aktualny na dzień: 05.06.2018
Dz.U.2017.0.1904 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks postępowania karnego

Art. 60. Udział prokuratora w sprawach z oskarżenia prywatnego
§ 1.

W sprawach o przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego prokurator wszczyna postępowanie albo wstępuje do postępowania już wszczętego, jeżeli wymaga tego interes społeczny.
§ 2.
Postępowanie toczy się wówczas z urzędu, a pokrzywdzony, który przedtem wniósł oskarżenie prywatne, korzysta z praw oskarżyciela posiłkowego; do pokrzywdzonego, który przedtem nie wniósł oskarżenia prywatnego, stosuje się art. 54 oświadczenie o działaniu w charakterze oskarżyciela posiłkowego, art. 55 subsydiarny akt oskarżenia § 3 i art. 58 śmierć oskarżyciela posiłkowego.
§ 3.
Jeżeli prokurator, który wstąpił do postępowania, odstąpił potem od oskarżenia, pokrzywdzony powraca w dalszym postępowaniu do praw oskarżyciela prywatnego.
§ 4.
Pokrzywdzony, który nie wniósł oskarżenia, może w terminie zawitym 14 dni od daty powiadomienia go o odstąpieniu prokuratora od oskarżenia złożyć akt oskarżenia lub oświadczenie, że podtrzymuje oskarżenie jako prywatne, a jeżeli takiego oświadczenia nie złoży, sąd lub referendarz sądowy umarza postępowanie.

Na podstawie pierwszego paragrafu można zagnać do budy #prezesaltanki
Bo ważnym interesem społecznym jest ściganie kogoś kto z prezentowania przemocy domowej uczynił by sobie źródła dochodu.

W przypadku #mitoman 'a występów na SU i wykorzystanie do tego Marleny jest kwestią biegłego psychologa lub psychiatry. (czy była świadoma konsekwencji lub czy była zmuszona).

I tak naprawdę na podstawie tego artykułu można pozbyć się każdego #patostreamer 'a
A to info znalazłem dzięki temu, że #rafonix wypłacił jakiemuś piwniczakowi lepę. Jakiś wykopek wrzucił coś takiego.

Uprzedzając głupie teksty. Ja nie biegam na psy i od sądów i prokuratur trzymam się z daleka. Nikomu nie polecam widoku świata z za krat. I ta informacja jest dla tych którzy przekraczają granicę patologi od dna społecznego jak zapomniany już #gural

Pozdrawiam #hycleazora

#rafatus #danielmagical #patostreamy
iocoffee - A oto i koniec patostreamerów!!!

Kodeks postępowania karnego
Stan praw...

źródło: comment_VdYHBzESFq9iaiPj5FzEWaXS9S2n29DN.jpg

Pobierz
  • 11
@iocoffee: marlena granice bycia człowiekiem także wielokrotnie przekroczyła. były momenty gdzie wykazywała się o wiele większym zbydleniem niż sam rafatus. tak tak zaraz powiesz swoje że niepełnosprytna etc. trochę pewnie tak, ale przede wszystkim to jest odpad tego samego sortu co #azor. jeśli tak ci jej szkoda to ożeń się z nią i przestań tu męczyć bułę na tagu bo serio już jesteś nudny chłopie
@zuchu666: Nie. Po co mi warzywo za żonę? Tu nie chodzi o Marlenę, ja nie jestem dobra wróżka i zbawiciel świata.

Ja zacząłem oglądać #azor 'a niedługo przed banem na YT. Dla mnie to było ciekawe studium przypadku co by było gdybym nie przestał "lecieć w balet". Po pierwszym "występie" na SU pytanie. Gdzie on znalazł taką dziewczynę? Wujek google wie wszytko.
Ps. Po tym jak zobaczyłem piwniczaka któremu lepę wypłacił
@iocoffee: spora część pewnie tak wygląda. ja akurat nie. i mam też swój wiek (grubo po 30stce). a patusów oglądam na odmóżdżenie po pracy. do tej sytuacji z lepą - żenada z obu stron. za moich czasów załatwiało się to trochę inaczej. cóż - takie mamy teraz czasy. jeden #!$%@?, a drugi odważny idzie na tę #!$%@?ę w pięciu chłopa. dzieciaki. cóż akurat tu #rafonix trafił na jakiegoś dzieciaka i ofermę.
@iocoffee wezwą marlene na przesłuchanie ona wszystkiemu zaprzeczy stanie po stronie rafatusa w świetle prawa jest poczytalna zaznaczam ze tylko samozwańczy internetowi psycholodzy wypowiadają sie na ten temat marlenka zezna na korzyść szczatusa sprawa bedzie umorzona wiec daj juz spokój psycholu sam potrzebujesz pomocy twoja obsesja na ich punkcie przekracza wszelkie granice
Art. 60. Udział prokuratora w sprawach z oskarżenia prywatnego

§ 1.

W sprawach o przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego prokurator wszczyna postępowanie albo wstępuje do postępowania już wszczętego, jeżeli wymaga tego interes społeczny.


@marcin343: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Przeczytałeś to co było zawarte jako obrazek? Marlena nie musi być oskarżycielem, to idzie z urzędu. Nawet jeśli jest poczytalna w ważnym interesie społecznym Rafał K. i Marlena G. mogą mieć sprawę. Od
@iocoffee ostarżycielem nie ale jest żekomo poszkodowaną i bedzie zeznawać zaprzeczy wszystkiemu dorośnij chlopie w sądzie liczą sie dowody marlenka nie ma orzeczenia lekarskiego o stanie swojego zdrowia psychicznego wedle prawa jest zdrowa jak kazdy inny obywatel tylko nie pisz ze wszyscy widza ze jest nienormalna bo komentarze z wykopu sąd ma w dupie ,dotrze do ciebie ze sprawa jest przegrana czy dalej będziesz toczył to gówno jak żuk gnojarek sąd umorzy