Wpis z mikrobloga

Mały buildlog z budowy mojego simracingowego kokpitu na bazie BMW E36. Na dzień dzisiejszy cały stelaż pod deskę i monitor lub monitory w przyszłości jest gotowy do zamontowania w pokoju. W ciągu ostatniego miesiąca kilka ładnych popołudni zleciało na mierzeniu, docinaniu i budowaniu całości, żeby jakoś wyglądało i trzymało się kupy.

Co zostało zrobione:
- cały stelaż
- półka na kierownice
- podłączenie zegarów do komputera

Co jest w planach:
- złożenie i zamontowanie całości w pokoju
- zrobienie wiązki elektrycznej
- podłączenie zegarów i wszystkich przycisków z deski do komputera już na gotowo
- montaż manetek od wycieraczek i kierunkowskazów, ale tutaj będzie problem z miejscem
- obicie czymś podłogi
- być może zamontowanie skórzanych i elektrycznych foteli z Lexusa GS o ile się zmieszczą bo aktualne fotele z BMW są dosyć niskie, a deskę zamontowałem na ich wysokości
- przedłużenie rączki shiftera, żeby dało się założyć ori mieszek
- budowa i montaż hamulca ręcznego w miejscu ori BMW
- w dalszej przyszłości fajnie by było zamontować 3 monitory

Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem, ale aktualnie nic więcej mi nie przychodzi do głowy. W planach jest jeszcze sporo i pewnie trochę czasu zleci zanim ogarnę to na tyle, żeby mnie zadowalało w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#simracing #assettocorsa
Pobierz
źródło: comment_9rGIZWWR5wCY1GiNEBwqjGO1LpGo9UDt.jpg
  • 44
@DragDay7: wiatraczek w mojej działa automatycznie, albo mogę go na stałe włączyć, ale nie hałasuje jakoś mocno i na wszelki wypadek wolałem, żeby był włączony. Z shiftera wyjąłem taką kulkę ze środka, ale bez tego lipa bo lata na boki i nie wskakują biegi tak jak powinny. Te przejście z 2 na 3 jest najgorsze jak się bawiliśmy ze znajomymi w dragi ( ͡° ʖ̯ ͡°)