Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario też mnie ciekawi jak wygląda tam pensja wyżej, zostawiam posta by nie zapomnieć.
Ale tak to nie podałeś dokładnego stanowiska ( ͡° ʖ̯ ͡°)

(Ja pracuję w allegro, ale junior od miesiąca :P to niezbyt pomogę)
@mirasKo-Kalwario: najlepsza z tych firm co składałem podania, pełny i dokładny feedback, rozmowa i zadanie sensowne - bez idiotycznych algorytmów o niczym czy pytań a/b/c/d i szukania brakującego średnika. Ogólnie 10/10. Wstępne zadanie w postaci małego serwisu do napisania (do ogarnięcia w max 2h jak wiesz co robisz, ja tam ledwo springa znałem bo do tej pory tylko Java SE i gierki to poszlo z 6 :D) no i potem rozmowa
@kordian98: wszystkie oferty o nazwie "Software Engineer" są też pod javowców. Też przez to na początku nawet nie zauważyłem allegro jako potencjalnej pracy.
@mirasKo-Kalwario: nie wiem ile można powiedzieć o takich rekrtuacjach, bo pewnie nie chcą by cały ich proces był publicznie opisany - więc nie chce zdradzać całości zbyt dokładnie. ale ogólnie prosta usługa/rest co bierze coś z jakiegoś dostępnego publicznie zewnętrznego api, coś tam przetwarza i zwraca. Testy
@mirasKo-Kalwario: ja się zgłosiłem na python developera, ale żałuję, że nie aplikowałem na senior software engineer. Mam nadzieję, że to się rozwiążę w tym tygodniu. Projekt już skończyłem i jestem po review. Też polecam tam rekrutację.
@lpu183: a czym zajmuje się senior software enginieer ? ile trwają projekty? po zakonczeniu projektu zmienia się zespół? review jest cykliczne czy tylko na koniec projektu ? możesz powiedzieć coś o tym jak wygląda rekrtuacja i podać trudność w skali 1-10 ? coś o wynagrodzeniu na tego Seniora możesz powiedzieć z grubsza?
@mirasKo-Kalwario: wejdź sobie na kariera w allegro i zobacz co mają :-). Nie wiem ile trwają projekty, ale przez przypadek od jednej pani z HR dowiedziałem się, że mają krótki projekt w javie i to dla allegro...Taka ciekawostka. Nie znam szczegółów, jak coś będę wiedział więcej to powiem. Projekt jest do zrobienia dla każdego z zapałem i czasem. Nie znam wynagrodzenia na seniora, ale to raczej mówisz ile Ty chcesz zarabiać