Wpis z mikrobloga

#iphone #iphonex #apple
Pytanie do uzytkownikow iPhone X. Stoje przed wyborem Galaxy S9+ lub iPhone X. Przeszedlem kilka flagowcow z androidem ostatnio, wiec teraz mam ochote na iOS, szczegolnie, ze OLED, bezramkowosc i gesty. Kupilibyscie po raz drugi X-a? Wart jest całego zamieszania?
  • 35
  • Odpowiedz
@kognitywistyczny: iOS używam od iPhone 5. Później 7, a teraz X. Dobry telefon. Nie mam z nim problemów. Czy bym go kupił ponownie - tak (bateria, gesty, wyświetlacz, ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy). Czy warty całego zamieszania? Nie umiem Ci obiektywnie odpowiedzieć :)
  • Odpowiedz
@kognitywistyczny: też bym kupił drugi raz X’a :) jedyny minus jak dla mnie to sposób robienia screenshotów, trzeba przycisnac przycisk wyciszania i przycisk podgłaszania i w ten sposob mam mnóstwo przypadkowo zrobionych screen’ów :)
  • Odpowiedz
@kognitywistyczny: Jeżeli znajdziesz go za 3500 to jest wart tych pieniędzy. Natomiast w cenie 4500-5000 absolutnie nie.
Jeżeli chodzi o samo użytkowanie tego telefonu to jak najbardziej, gesty to coś co zadomowi się na dobre w iOS i teraz nowy iOS 12 to rozwinie, face ID to coś dzięki czemu zapominasz ze masz jakakolwiek blokadę na telefonie, patrzysz na ekran i odblokowane. Bateria trzyma dużo lepiej niż iPhone 7, bez
  • Odpowiedz
@kognitywistyczny: tak, kupiłbym ponownie bez żadnych wątpliwości. Najlepszy zakup od lat - genialny ekran, świetne audio no i system - ios jest świetny sam w sobie a nowy interfejs na gestach oparty wymiata po prostu.

Z wad? wolna ładowarka w zestawie.
  • Odpowiedz