Wpis z mikrobloga

@MiczuTG: Wiem :D Dlatego od 4 lat jeżdzę Golfem 3 1.9tdi kupionym za 3 tysiące i nie narzekam :D
Odpala, hamuje, skręca, jest niezawodny, pali 6.5l, gra w nim muzyka czego chcieć więcej ;d?
Nawet check engine się nie zapali bo nie ma xD
  • Odpowiedz
@Igrekpl: 320 tys w 2 lata? Wychodzi 433 km dziennie jeżdżąc 365 dni w roku. Był tu kiedyś mirek co służbowym na zmianę z drugim robili takie przebiegi wożąc konduktorów między stacjami.
Jakbym miał wybierać to bym chyba wolał takiego B5 kręconego z 400 tys niż nowszego co ma nalatane 320 tys. bo ten pierwszy chociaż tańszy w naprawie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Harmonijka biorąc pod uwagę że co chwilę się coś nowego będzie sypać to nie wiem czy to opłacalne.
@2ndEarlOfRochester zdarzają się takie samochody, nie mówię że nie, ale 95% to cofane. Ludzie po prostu kupują to co chcą kupić a janusze im to dają
  • Odpowiedz
biorąc pod uwagę że co chwilę się coś nowego będzie sypać to nie wiem czy to opłacalne.


@Igrekpl: Jak mam mieć coś dużym przebiegiem to wolę starszy niż nowszy. Mam 4 samochody, najmłodszy ma rok, drugi ma 5 lat. Najmłodszy wiadomo jeździ, ale ten pięciolatek jak ma focha to strzeli checkengine na autostradzie i jedziesz 30 na godzine xD. W starszym po prostu zapali się lampka, ewentualnie obroty zaczną falować czy
  • Odpowiedz