Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova: wiesz. Po taniej heroinie zanieczyszczonej szkłem i ludzką kupą ludzie też się dobrze czują, co nie znaczy, że jest czymś dobrym:) pogłaskaj mnie po udzie i zobaczymy czy będę pochwalał podwójne standardy i przywileje dla kobiet:)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: no chyba że nie chodzi Ci o mizoginię w stylu: uroniłeś łezkę nad palestyńskim dzieckiem żywcem spłoniętym po bombardowaniu białym fosforem to jesteś antysemitą i masz oddać kamienicę a prawdziwą nienawiść do kobiet. To wtedy przeczytaj zdradzony przez ojca wojciech eichelberger, rozdział 'Inkwizytor'. Nic nie jest czarno białe oprócz tego gościa co umazał się farbą
r.....l - @PomidorovaLova: no chyba że nie chodzi Ci o mizoginię w stylu: uroniłeś łe...

źródło: comment_61vhiP3coi5P5RQhtkIuqBG7LSueKyDc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PomidorovaLova: o twóje intelektualne wypierdy poziomem rasowej karyny ostro #!$%@? ameby. ( )

Nie da sie rzucić okiem na gorące bo takie karły psychiczne kompiluja raka. Gin w płomieniach ( )
  • Odpowiedz
Mój ulubiony rodzaj kobiet do podrywu, najłatwiejszy ( ͡º ͜ʖ͡º).


@savenir: stulejki to nie kobiety wariacie xD

możesz mi zrobić gale z polykiem i jutro nie będę pamietać Twojego imienia, damska stulejko


@NieUsune: ok, ok. Powiedz gdzie i kiedy.
  • Odpowiedz