Wpis z mikrobloga

Ja myślę, że użytkownik @Kuracyja może teraz na własnej skórze poczuć jak się czuł Bombel czy Srafon po jego szkalujacych filmikach kiedy smieszkowal i dojeżdżal i ich cały wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu nie ma zasad i kolegów... A łaska wykopkow jest jak krzywy bumerang ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pijmlekobedzieszwielki
#danielmagical #patostreamy #bekazpodludzi #rafonix #boxdel
  • 11
@tky9: a ja to napisze kolejny raz.
Są pewne granice.
Dla mnie ten tag to tylko rozrywka, jakaś tam odskocznia, a nie całe życie.
Można tu wejść, można posmieszkowac, można nawet kogoś wyzwac jak na to zasłużył. Ale ja nie wychodzę poza tag i internet.
Jeśli ktoś ta zabawę zaczyna przenosić do realnego życia, śledzić kogoś, stalkowac czy choćby #!$%@? uj wie gdzie albo robić komuś gnoj w normalnym życiu, to
@tky9: Mi ten podrzedny patus lata koło dupy. Dopóki nie robi mi ani moim bliskim krzywdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt go nie ogląda spośród tych ludzi których ja znam. Nikomu nic nie zrobił. Więc szczerze nie mam potrzeby być matka teresa czy chrystusem narodów i zawracać sobie głowę takim chwastem.
Można mieć z niego beke, tutaj na tagu.
Ale nie warto tracić czasu w realu.
To
@S3NSEII: Wiadomo, że nie ma sensu tracić czasu na patusów w realu, ale jeśli już ktoś to robi, to śmiesznie jest. :)

Ok, nie twierdzę, że z punktu widzenia człowieczeństwa Kuracyja zrobił dobrze, ale jednak nie ma żadnego porównania do jakichś Boxdelów, Rafonixów i innych patusów. Poza tym Rafonix tym pobiciem sobie napytał więcej szkód, niż sobie to wyobrażał, więc git. :) Sam się patus wyeliminował swoim zwierzęcym zachowaniem.
@tky9: każdy sam podejmuje decyzje i robi to co uważa za słuszne.

Pytanie tylko takie. Czemu kolega wykopek tak walczył z podrzednym patusem srafonixem skoro na żywo, pod pierwszym lepszym monopolem ma dużo gorszych obywateli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chciał się poczuć zbawca społeczeństwa to mógł tam uderzyć.
Szybciej by się oduczyl wpieprzania komuś w życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)