Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Update #miuipro nieco się przesunie. Ekipa pracuje nad funkcjami, które były dodawane do v9 - wszystko, co jest związane z paskiem statusu, musi zostać przepisane i sprawdzone od nowa. Niestety ekipa nie posiada urządzeń, na których da się uruchomić MIUI10, wszystko więc musi sprawdzać za pośrednictwem testerów - to, oczywiście, musi zająć trochę czasu.

Niemniej mam nadzieję, że update pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe ;)

pierwsza nowa funkcja w MIUI10 dodana od MiuiPro to wertykalny zegar na ekranie blokady. Wiecej wkrotce. ;)
#miui #xiaomi #miuipro
  • 15
@Orjon_MIUI: możesz napisać coś więcej o tym systemie? Najlepiej dodatkowo w odniesieniu do Mi5 :) Różnice w zasadzie znalazłem, chodzi mi przede wszystkim o stabilność, wydajność i czas działania na baterii w porównaniu do Globala i .eu
@Kroos123 ja co prawda mam mi6, ale porownanie do romu eu mam. Bateria dla mnie duzo lepiej na pro, stabilność w zasadzie taka sama czyli bez problemu. Na pro lepiej działa mi magisk. Generalnie planuje zostać na pro, bo jest wiele funkcji i nie znalazłem nic co by nie dzialalo. Szczególnie podobają mi sie zaokrąglone krawędzie ekranu i możliwość korzystania z gestów ekranowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciek84325: trwaja testy, wyjdzie chyba wtedy jak bedzie publiczna beta. Szukam osob ktore sklonne bylyby sprawdzic polskie tłumaczenie, na urzadzeniach ktore maja juz miui10 w wersji alfa :)
@Orjon_MIUI:
Rozumiem. Ale to publiczna China beta tak?
Ja zainstalowałem tydzień temu zobaczyć jak to wygląda no ale to była jakaś masakra. W ogóle nie mogłem prawie nic zrobić tak się zacinał ten telefon.. Mam Mi5 3/64.. Możliwe że albo coś źle zrobiłem lub zainstalowałem.
@Orjon_MIUI: Mógłbym sprawdzić, żaden problem. zainstalowałbym jakoś dzisiaj w wolnym czasie i przez weekend zobaczyłbym jak się sprawuje.
Na coś bym się przydał ;) A w poniedziałek po robocie bym napisał wstępnie czy znalazłem jakieś bugi lub problemy z tłumaczeniem itd ;)