Wpis z mikrobloga

Mirki, Mireczki pijcie ze mną kompot! Od wczoraj jestem jednym z głównych Polskich koordynatorów europejskiego konkursu inżynierskiego EBEC 2019. Przy okazji jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie opowiem o organizacji studenckiej BEST, która organizuje to wydarzenie #wygryw #polibuda #studia
  • 5
@atm-Pa: organizacje studenckie czyli banda lizacych sobie nawzajem odbyty debili, z ktorych kazdy chce byc liderem, tyle wladzy, tyle splendoru, korporacje sie o was potem pozabijaja... noo jednak raczej nie :)
@wkoloprzegrywy: No i tu się mylisz koleżko, nie wiem jak to wygląda gdzie indziej, ale ja odkąd przystąpiłem do organizacji bardzo się rozwinąłem, nauczyłem się pracy w grupie, co było moją piętą achillesową, poprawiłem swoje skille w umiejętnościach miękkich, czyli coś w co moja polibuda ma #!$%@?, za pół darmo mogłem zwiedzić inne kraje, poznać studentów z tamtąd, ich kulturę itp. Lepsze to niż przesiedzenie z flaszką w akademiku te kilka
@wkoloprzegrywy: No właśnie nie, obie te rzeczy są równie ważne i pracodawcy na to patrzą, ostatnio na bankiecie który organizujemy dla firm z którymi współpracujemy, usłyszałem od jednego z pracodawców z branży IT że w sumie oni chętnie przyjęli by kogoś od nas na staż w Javie, nawet jak nie umie dużo kodzić to oni wychodzą z założenia że tego mogą sami nauczyć a z organizacją i kulturą pracy jest już