Wpis z mikrobloga

  • 1
Potrzebuję sztos na lato: jeden na 8h w biurze, drugi do t shirt, może jakiś cologne. Jakieś luźne sugestie? Miałem egoiste platinum, Versace eau fraiche, nautica Voyage, montale Red vetyver, Ferrari bright neroli, armaf cdni, Chanel bleu
#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siman: do pracy to raczej cos lzejszego, Powachaj sobie Prady.
Casualowo to Sauvage, allure homme sport lub edition fraiche, ewentualnie na slodko Jean Paul Guerlain Le Male - polecam ten zapach ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tymczasowywykopek Mercedes Benz cologne testowałem na nadgarstku i bliskoskórnie jest naprawdę przyjemny. Jak porównasz go do muglera? Bleu miałem i za tą cenę trwałość mizerna,nie chce ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sunny-d w upalne dni siadał jak złoto
  • Odpowiedz
@sunny-d Testowałem tylko na bloterze, bo nie zainteresował mnie na tyle, żeby psikać na nadgarstek. Choć oba zapachy dzielą kilka podobieństw, wolę Versace pour Homme.
@celuch1920 Ja Prady nie podawałem, bo nie przepadam za zapachem irysa. A i trochę pomieszałeś nazwy, przy Chanel chyba chodziło o Edition Blanche, no i Gaultier, nie Guerlain xd
@Siman W sumie tych zapachów nie testowałem (Mercedes tylko na bloterze), wiem jedynie, że ludzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tymczasowywykopek EDT, dostałem w prezencie więc nie żal mi tak było, trwałość i projekcja dla mnie na poziomie Beckham homme. Rasasi Hawas jak wejdzie na iperfumy to biorę.
  • Odpowiedz
@Siman To może zobacz w jakiejś drogerii, jak się Ciebie trzyma EDP.
Tylko uważaj na cenę Rasasi, bo po takim hype mogą wyskoczyć z ceną 300 zł (jak z Armaf CDNI), a tyle to on nie jest warty (moim zdaniem max. 200 zł).
Wtedy zdecydowanie lepiej kupić Invictusa (ja na początku dałem się nabrać na hejt na niego, ale w końcu po szukaniu zamienników - które na różne sposoby nie spełniały
  • Odpowiedz