Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony, że w dzisiejszych czasach jeszcze funkcjonuje tylu ludzi od "niepisanych zasad społecznych" (czyt. "z psami się nie gada", ofc do czasu :D). Jeszcze bardziej jestem przerażony, że ich jest tylu na Wykopie. Nie wiem, skąd wyście się wzięli, ale zapewne od patusów youtube'owych - to by się zgadzało. A kolejny punkt: co wy się tak uwzięliście na tę policję? Bo przekonany jestem, że większość z was nie miała z nią większych doświadczeń poza wypisaniem mandatu dla rodzica za zbyt szybką jazdę.

Nie mam pojęcia. Ja już trochę lat żyję na tym świecie, z policją mam trochę dobrych, a trochę złych doświadczeń, ale nigdy bym nie pomyślał, żeby to była jakaś zakazana instytucja. Wiadomo, że mają trochę za uszami, ale logiczne jest, że w żadnej grupie zawodowej czy społecznej nie ma 100% pozytywnych postaci. Jeśli mają 1000 interwencji dziennie na przykład, to wiadomo, że kilka z nich nie musi być idealnych. Ja jeżdżę czasami na wyjazdy kibicowskie, gdzie jak wiadomo jest często dużo patusów i widzę, na jakie prowokacje ciągle są narażeni policjanci i muszą zachować neutralność. Ja bym szczerze mówiąc za przeproszeniem jebnął pałką na ich miejscu jednego czy drugiego patologa. I zdaję sobie sprawę, że często któryś nie wytrzyma i tak się dzieje. A potem to policja zła. :D

Pomyśleć, że te "sztywniutkie mordeczki" w realnym życiu nic "sztywnego" za sobą nie niosą - nie trenują, nie trzymają diety (do tego trzeba trochę samozaparcia) i jedyne, na co ich stać to ewentualnie rozpierdzielenie jakiejś witryny sklepowej lub chłopczyków 40-50kg.
#patostreamy #rafonix
  • 17
@Queebo: Ale tu nie chodzi o to.

A co do tego, o czym pisałeś. Poszedłbym. Rafonix zawsze może też pozwać o jakieś nękanie czy coś takiego - ma do tego prawo. Jakby go zamordował, to też nic nie robić, bo przecież sam się o to prosił? Czy po prostu różna klasyfikacja przestępstwa w zależności od jego stopnia? Ja uważam, że przestępstwo jest przestępstwem, a pobicie takim jest. Pamiętaj, ze nie jesteśmy
@tky9: Ale nie porównuj morderstwa do zwykłego liścia mordo. To nawet nie jest pobicie, jest naruszenie nietykalności cielesnej, ale lordoza pozwie go za to co robił, dostanie jakąś grzywnę i tyle.
@tky9: dla wykopków zaraz wyjdę na jakiegoś sebixa (do czego mi sporooo brakuje) ale taki wymiar kary za to co zrobił Kuracyja to tylko plaszczak na otrzeźwienie. postaw się na miejscu lordozy, no jest debilem, ale nie można sobie dawać srać na łeb.