Wpis z mikrobloga

@Increev: Wiem. :P Ale już zgłupiałam, który chcę, bo nie jestem przekonana czy potrzebuję kolejny aparat z wymienną optyką (mam już lustrzankę), ten ma być do wrzucenia w torebkę i pstrykanie ot tak. :D
@TheMan: Przecież dałam bezlusterkowca i kompakt. :P U sony przemawia do mnie matryca. Ale nie wiem czy przy wakacyjnym użytkowniu odczuję to tak bardzo. ;p
@biuna: miałem lustrzankę i chciałem coś mniejszego. Zdecydowałem się na Panasonica, który koniec końców taki mały nie jest, ale design i wykonanie mega. Aparat okej, jak masz wiedzę to sporo z niego wyciśniesz. Mi po roku strzelił autofocus, doczytałem na anglojęzycznym forum, że ten typ tak ma. Morele zaproponowało między innymi zwrot kasy z czego skorzystałem i kupiłem coś co na początku baaaardzo odrzucałem. RXa od Sonego. Jest genialny, a jego
Ale nie wiem czy przy wakacyjnym użytkowniu odczuję to tak bardzo. ;p


@biuna: odczujesz, bierz bezlusterkowca ;)
ja po tylu latach nadal jestem z mojego zadowolony ;)
@emcter no właśnie go macalam w sklepie, kusi mnie trochę mniejszy rozmiar kompaktów takich jak Sony rx100, ale obawiam się smutkow o jakość. Jedynie co to nie podoba mi się na ten moment wybór punktu ostrości, że za każdym razem trzeba wchodzić w menu
@biuna Jak to? Jeżeli chcesz ustawić punkt ostrości wystarczy że naciśniesz jeden przycisk i przesuniesz w interesującą pozycję.

Ja polecam z całego serca. I sprawdź PW. Wyśle więcej fot :)
@emcter w sensie ustawiam w jednym miejscu, ostrze, nie podoba mi się i nie mogę znów z kółka zmienić punktu, tylko muszę znów wybrać opcję zmiany i wtedy ustawić. Chyba, że coś źle robiłam. :p