Wpis z mikrobloga

@bvxtg: haha wlasnie wrocilem z 4 miesiecznego kontraktu zagranica gdzie przez 4 miesieca siedzialem prawie sam jak palec i nic do roboty nie mialem, uwierz mi ze teraz sie strasznie jaram ;D pozdro
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: Nie no, rób co chcesz. Twoje życie - nie moje. Tylko trochę smutne jest określenie, że „alko i dragi - po to się żyje” :/. Ale udanego wypadu życzę, samemu też bym w sumie na coś podobnego się chętnie wybrał ;)
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: Nie no, rób co chcesz. Twoje życie - nie moje. Tylko trochę smutne jest określenie, że „alko i dragi - po to się żyje” :/. Ale udanego wypadu życzę, samemu też bym w sumie na coś podobnego się chętnie wybrał ;)


@bvxtg: zle zrozumiales :D to na sama mysl o zobeczniu sie na zywo z ziomkami mnie podnieca :D reszta to tylko dotatek :D to tak jak z pilka
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: Źle zrozumiałem, bo napisałeś w taki sposób XD Ale dobra, wybaczam, rozumiem jak to jest spotkać się z kimś bliskim po dłuższej przerwie :) Po prostu się trochę zmartwiłem, ale niepotrzebnie jak widać xd Dzięki i ja też za Twoje sobie strzelę ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzymajcie się tam, pozdrów ekipę
  • Odpowiedz