Wpis z mikrobloga

Pytanie, czy był ktoś na zbieraniu winogron we Francji? Trzeba jechać z jakiegoś biura z Polski? Czy może pojechać do większego miasta francuskiego i słyszałem że rolnicy nawet do roboty na dworcach szukają chętnych bo brakuje. Ktoś? Coś? Ekipy niestety nie mam i musiałbym jechać samemu :/ Taguje też #niemcy, tam też podobno dużo takiej roboty.
#francja #praca #pracanawakacje #robota #francuski #zbieranie #winogrona #niemcy
E.....d - Pytanie, czy był ktoś na zbieraniu winogron we Francji? Trzeba jechać z jak...

źródło: comment_OllkpnWsZZmNPiCcElE118vTedxTeqY7.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@ES_Blofeld: ja bylem we wloszech przez "znajomego " polaka ktory z kazdej godziny mojej pracy mial euracza .odnosnie pracy to calkiem spoko plecy w koncu przestaja bolec a jak ktoś denerwuje to mu sie koszyk odpycha i musi leciec po niego na sam dol :)
  • Odpowiedz
@ES_Blofeld: ale mimo wszystko wkurza ze ktos za ta sama robote ma lepiej placone ale wybierz sie tam swiata zobaczysz wina popijesz i bedziesz wspominał sam bym sie z checia wybral jak masz miejsce i akurat bede mial urlop jade z Toba :p
  • Odpowiedz