Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: a na tym bankomacie miałeś logo Visy? tudzież Mastercarda? przypuszczam, że tu jest pies pogrzebany.
o ile w Europie większość terminali/bankomatów obsługuje wszystkich prawie operatorów, to tam gdzie są mocne wpływy amerykańskie ponoć już nie jest tak wesoło.
  • Odpowiedz
  • 0
@strikingsurface W Meksyku wypłacałem bez problemu. W Gwatemali nie ma opcji w żadnym bankomacie tego zrobić, na Kostaryce też miałem problem. No i teraz ta Dominikana:/
@Super-Rafalekv8 Wypłacać za darmo można,ale w nielicznych bankomatach, zależne jest to tylko i wyłącznie od banku który postawił bankomat. Abonamentu się nie płaci
  • Odpowiedz
@Qfarcowy Dlatego nie warto polegac na 1 karcie ;-)
Zawsze lepiej miec ze swojego banku 2 karty, jedna Visa a druga MasterCard. Na poludniu Niemiec czesciej sa akceptowane tylko karty Maestro i Mastercard + ich Giro ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@Qfarcowy

Wypłacać za darmo można,ale w nielicznych bankomatach, zależne jest to tylko i wyłącznie od banku który postawił bankomat.


W których można?
  • Odpowiedz
Cześć,
Lecę na Dominikanę, mam ze sobą kartę Revolut. Obecnie w APLIKaCJI nie mam szansy wymienić PLN na Dominikańskie Peso, ale rozumiem, że na miejscu będzie możliwa wypłata w bankomacie ich waluty? Od razu przeliczą PLNy na ich walutę czy powinnam mieć Dolary na koncie? Wszędzie są jakieś takie ogólne info co do karty "NO FEE NO PROBLEM", ale szczegółów mało.
  • Odpowiedz