Wpis z mikrobloga

niech sie za niego wezmą MOCowcy to będzie cudo. Porsche też super rozwiązali np. dodając hog, czy zdejmowalną karoserie.


@Strzalka: Jak tak na niego patrzę to brakuje mi tylko tych kilku nowych klocków z niego, całą resztę mam (może nie pod kolor, ale jednak).
  • Odpowiedz
jedyny minus aktualnie lego to szybowanie cen w totalny kosmos.


@Strzalka: Lepin go oferuje za 130$
42055 miał więcej klocków za tysiąc mniej. Czy ta super duper otoczka jest warta 1000zł?
  • Odpowiedz
@M_longer: mam górniczą koparkę z Lego. Jest super bo jest duża, bawialność też spoko ale brakuje kilku PF.
Nie ma co ukrywać pewnie kupie tego Chirona od pana chińczyka. 1700 zł za model to naprawdę dużo. Już porsze które kosztowało 1200 w lego.shop bylo drogie.
  • Odpowiedz
@bluehead: @Strzalka: @M_longer: @epi:
Panowie coś jest nie tak z LEGO jako firmą. ich Quality Control departament zostawia wiele do życzenia. Oglądałem wczoraj prezentacje i w jednej sali w której znajdowało sie wiele modeli Chirona, w jednym zawieszenie było totalnie sflaczałe jak u Sariela, w drugim modelu trzymało solidnie przednią oś.
Spore rozczarowanie.
  • Odpowiedz
Panowie coś jest nie tak z LEGO jako firmą. ich Quality Control departament zostawia wiele do życzenia. Oglądałem wczoraj prezentacje i w jednej sali w której znajdowało sie wiele modeli Chirona, w jednym zawieszenie było totalnie sflaczałe jak u Sariela, w drugim modelu trzymało solidnie przednią oś.

Spore rozczarowanie.


@AmonGoeth: Zacznijmy od tego że to zawieszenie ma z przodu wahacze 1x5. Co już sprawia że jest porażką w przypadku tak ciężkiego
  • Odpowiedz