Wpis z mikrobloga

Jaki jest koszt przeczyszczenia konsoli PS3 Super Slim?
Uruchomiłem PS3 po ponad miesiącu i to co się dzieje to dramat. Odpalam aplikację YouTube i co? ładowanie po czym 3 piknięcia i konsola się resetuje.
Odpalam BF3 -> Gra Online i się ładuje zwiecha i 3 piknięcia i reset. Czasami trzeba ręcznie zresetować. Czym to jest spowodowane? Wcześniej się tak nie zawieszała.
Najlepiej coś w Gdańsku
#ps3 #playstation #konsole #pytanie #elektronika #sony
  • 15
  • Odpowiedz
@Marcinowy: doskonale to rozumiem, serwisy się często #!$%@? obchodzą ze sprzętem w tej kwestii, jak byłem w jednym jakiś czas temu i widziałem te wszystkie konsole do odbioru poupychane ciasno jedna na drugiej to coś we mnie krzyczało xD Oddawałem pada wtedy i wrócił w wyraźnie gorszym stanie.

Nie wiem jaki jest koszt niestety, wymiana pasty na wierzchu może nie wystarczyć, trzeba być może także ją wymienić pod ihsem, co bez
  • Odpowiedz
@Marcinowy: o, protip - możesz przed oddaniem spróbować delikatnie zdjąć te błyszczące łatwo rysujące się części z góry. Nie wiem na ile łatwo je zdjąć bo nigdy tego nie robiłem, ale jakby ci się udało to oddasz konsolę bez nich i zawsze będą mieli mniej do porysowania xD
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy
@czlowiekkmen
@Marcinowy Wczoraj rozkręcałem i czyściłem Super Slima właśnie, banalnie proste, można zrobić samemu jak najbardziej. Tylko jest problem z pastą, bo w SS jest tak, że płyta jest na stałe przymocowana do wierzchniej warstwy z m.in. wiatrakiem i nie da się dostać do pasty > nie wymieni się jej domowymi sposobami i nie wiem czy w ogóle jest to wskazane w tym modelu. Kilka dni wcześniej robiłem to samo w
  • Odpowiedz