Wpis z mikrobloga

#overwatch

Grając Brigitte jak dostaję karty to zawsze za asysty defensywne.... dopiero co grałem mecz gdzie miałem gold healing (mimo Mercy w teamie) i chyba gold killsy i dostaje oczywiście nagrodę za defensive asist XD (69% udziału w killach)
  • 6
@drzuo: Bo w którymś patchu zablokowali niektóre opcje dla postaci wykonujących inne role. Np. ostatnio często reinem mam gold dmg i wygrywam grę, a na koniec jestem wyróżniony za zablokowane obrażenia, bo rein nie ma przewidzianego wyróżnienia za dmg. To samo tyczy się reszty tanków poza wieprzem bodajże.
@drzuo: Powiedz to Jeffowi xd
Generalnie jestem w stanie się domyślić jaka była intencja. Chodzi chyba o to, aby ludzie bardziej się skupiali na tym do czego jest stworzona ich postać, bo poniżej diamentu i w niskim diamencie dla 90% graczy wykonywanie swojej roli to rzecz obca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Piterovy: Ale ludzie i tak mają #!$%@?. A zawsze to fajnie było jak ofensywna gra tankiem była doceniona i się dostawało nagrodę za kille. Bo nie oszukujmy się tylko killsy się liczą każdy ma w dupie kto ile armora dał albo tarczy zrobił XD