Wpis z mikrobloga

@Irae: proszę nie dyskryminować, panie @irae, ludzie mają różne zboczenia. Jedni chcą, by ich całowano w różne miejsca, panie @irae, inni kręcą nosem na Mozarta, a jeszcze inni, jakby tego było mało, jedno i drugie. Więcej tolerancji dla słabości bliźnich, panie @irae, więcej tolerancji naprawdę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
policję muzyczną powołaj


@Irae: Obowiązkowa wizyta w filharmonii co miesiąc... Publiczne palenie partytur Mozarta... Zakaz słuchania czegokolwiek poza muzyką poważną, eksperymentalnym jazzem i poezją śpiewaną... Taruskin jako podstawowa, obowiązkowa lektura w szkołach... Więzienie za słuchanie klasycyzmu... Więzienie o zaostrzonym rygorze za kłamstwo klasycystyczne polegające na twierdzeniu, że ta epoka była fajna... Kamieniołomy za "Miłość w Zakopanem"...

Ech, rozmarzyłem się. :(
@alkan:

Obowiązkowa wizyta w filharmonii co miesiąc... Publiczne palenie partytur Mozarta... Zakaz słuchania czegokolwiek poza muzyką poważną, eksperymentalnym jazzem i poezją śpiewaną... Taruskin jako podstawowa, obowiązkowa lektura w szkołach... Więzienie za słuchanie klasycyzmu... Więzienie o zaostrzonym rygorze za kłamstwo klasycystyczne polegające na twierdzeniu, że ta epoka była fajna... Kamieniołomy za "Miłość w Zakopanem"...

Mokry sen faszyty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
Publiczne palenie partytur Mozarta...

@Irae: o własnie, przypomniało mi się, że mam z dziesięć Kanonów wydrukowanych, jak obiecałem. Trochę się przeciągnęło, ale co się odwlecze to nie uciecze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)