Wpis z mikrobloga

@yetix: Ja całkiem inny temat poruszę. Na YT jest facet, który robił wywiad z Panią Anną od Dasa. Ma On na swoim kanale też inne filmiki odnośnie MLM. Co mnie rozwaliło to fakt, że ludzie odpowiedzialni za największe scamy na Świcie nie poprzestają na jednym. Potrafią ZMIENIAĆ nazwiska i kręcić nowe "interesy", gdzie na galach promujących projekt czasem odnoszą się do swoich poprzednich sami nazwyając je piramidami xD.
TO JEST KOSMOS.
@yetix tylko że mylisz pojęcia. Aresztowano złodzieja btc za przywłaszczenie btc. To akurat niema nic wspólnego z scamem dascoin. Ale generalnie moim zdaniem sprzedaz dascoin jest przestępstwem bo to piramida mlm
@yetix: Jestem ciekaw jakie są szczegóły tej sprawy, bo artykuł jest mylący. Przecież facet jeśli sprzedałby w styczniu albo teraz to wypracowałby te 180% dla inwestorów i jeszcze by mu zostało. Pytanie jest czy uciekł z kasą teraz, czy od razu jak mu przekazywali BTC to spieniężał.

W komentarzach pod artykułami do akcj już ludzie piszą pierdaty w stylu "Haha chcieli 180% to mają haha", ale nikt sobie nie zdaje sprawy,