Wpis z mikrobloga

Mirki od #arma - zastanawiam się czy brać bundla i jeśli tak to ten próg z #arma3 czy dopłacać do apexa?

W ogóle opłaca się to brać jeśli:
- nie mam ekipy do army
- grałbym od czasu do czasu jako oddech od eft

#gry #humblebundle
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@ssmietana
@popo_von_kox
@Saper9

Jesteście wspaniali! Ale nie odpowiedzieliscie na.moje pytanie ;) czy w arme da się popypkac samemu od czasu do czasu?

Ale o armaforces też zapytam: na czym polega granie razem? W sensie w eft są rajdy, w pubgu życia rainbow sic mecze... A w armię? Na czym polega granie w ekipie? Wiem, że mógłbym poczytać czy pooglądać ale do army jest tyle modów że co patrzę na twitcha to nie
  • Odpowiedz
@neo_vir: Arma jest sandboksem, jest z czego wybierać. Na singlu możesz grac w kampanie albo misje z warsztatu, możesz też bawić się w edytorze i samemu coś tworzyć. Na multi jest mnóstwo różnych trybów na których możesz spokojnie pograć bez ekipy. W #armaforces staramy się mniej więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) odzwierciedlać prawdzie działania wojskowe. Tu jest archiwum jednego z członków naszej grupy jak chciałbyś zobaczyć jak
  • Odpowiedz
czy w arme da się popypkac samemu od czasu do czasu?

@neo_vir: dać się da, możesz pobierać z warsztatu misje ludzi, przejść kampanię, albo robić własne misje. Jednak prawdziwą esencją jest mulitplayer i ludzie z którymi grasz

Ale o armaforces też zapytam: na czym polega granie razem?


W dużym skrócie i uproszczeniu- jedna osoba robi w edytorze misję, dobiera sprzęt, przeciwników, warunki, cele etc. Potem na misji ta osoba zeusuje (
  • Odpowiedz