Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś dlaczego polskie prawactwo nacjonaliści i Kuce od korwina wychwalają tak Rosję skoro w Rosji:
a) aborcja jest legalna i liczba wykonywanych aborcji zdecydowanie przewyższa zgniły zachód europy.
b) ogromny kryzys demograficzny zwłaszcza na zachodzie kraju
c) największa liczba muzułmanów ze wszystkich krajów europy około 15% często islamskich fundamentalistów wahabitów
d) w Rosji znajduje się największy meczet w europie
e) skrajna bieda Rosja sponsoruje kartki na darmową żywność które pobiera większość Rosjan
f) wychwalanie komunizmu przez państwo
g) legalna zoofilia i kazirodztwo
#rosja #4konserwy #neuropa #europa #pytanie no i może #ciekawostki
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emasele ale to znasz jakiś nacjonalistów, jakieś grupy, ekipy które to robią? Czy wiedzę czerpiesz z wyobraźni? Przez kilka lat dość mocno byłem zaangażowany w ruchy narodowe i nigdy nie spotkałem się z wychwalaniem Rosji, przeciwnie raczej była ona używana jako ironiczny żart. W stylu "z takim podejściem będziesz tu mial zaraz druga Rosję" itp.
  • Odpowiedz
@emasele no Bosak średnio wychwala Rosję, Winnickiego nie słyszałem ale nie śledzę, Kowalski mnie nie obchodzi, ani on narodowiec ani autorytet. Poza tym kilka tych osób jeszcze nie czyni narodowcow w Polsce. Tysięcy ludzi trudno jest podpiąć pod dwa nazwiska.
  • Odpowiedz
@Hirvio44: narodowy : unia Europejska to centrum lewactwa i zepsucia a narodowy wschodniej Europy to ostoją europejskości i chrześcijaństwa i lecą przykłady że homo to przestępstwo w Rosji itp..
  • Odpowiedz
Wyjaśni mi ktoś dlaczego polskie prawactwo nacjonaliści i Kuce od korwina wychwalają tak Rosję


@PrawilnyHeniek: W dużej mierze to wynik patologii antysystemowości tych środowisk, które chcąc być w opozycji od głównego nurtu czasem gadają wbrew logice.
  • Odpowiedz