Wpis z mikrobloga

Wywiad z Pashą na HLTV.org - https://www.hltv.org/news/23764/pashabiceps-i-was-watching-a-lot-of-replays-for-the-first-time-in-a-few-years

Pasha mówi, że pierwszy raz od kilku lat obejrzał dema przeciwnika. I jak się tutaj później dziwić, że oni tak odstają? W innych drużynach wieczna analiza graczy i taktyki - Zonic robi idealną robotę w Astralis, Zeus z coachem też zawsze starają się przygotować, nawet w AGO mówią, że Minirox bardzo dobrze ich przygotowuje do spotkań.

Pomijając fakt, że aimowo nie strzelają za dobrze więc nie mają żadnej przewagi. Jedynie chyba oczekiwanie na błędy drugiej drużyny.

Do tego te flashbacki do meczu z Astralis podczas powrotu AGO na trainie. Ja tam jestem sceptycznie nastawiony do psychologów ale jak gracz z takim doświadczeniem i stażem podczas meczu i takiej sytuacji myśli o #!$%@? sprzed przeszło roku to coś tu jest nie tak.

Brak presji ze strony organizacji, ta pewność posady i ten tekst to jest po prostu mistrzostwo:

They cannot say "Ok guys, you have bad results, get the f**k out, you are not in Virtus.pro anymore." If they did it, it would probably be like they are not human.


Sorry ale to jest gówno pomieszane z błotem a nie profesjonalizm.

#csgo
Pobierz Vojak - Wywiad z Pashą na HLTV.org - https://www.hltv.org/news/23764/pashabiceps-i-wa...
źródło: comment_dyIyWdVQ8wBjpFez7je25KJbeoNndNld.jpg
  • 17
@Vojak bo tam od przygotowania pod przeciwnika jest Kuben, jednak boli to, że sam nie weźmie się do roboty... ciekawe ile czasu spędzają na AIM mapkach...
@Zeronader: Oglądając demka uczysz się tego jak gra przeciwnik, jasne, jest to rola trenera i igla, ale inni zawodnicy też raz na jakiś czas powinni poza zwykłymi treningami jakoś bardziej się wysilać. Ścisła topka wie dokładnie co i jak gra Pasha, właśnie dlatego, że oglądają demka i wie jak się ustawia, jak się porusza w trakcie jakiejś akcji. Pasha będąc snajperem w drużynie tym bardziej powinien oglądać demka, przynajmniej snajperów.
@Zeronader: @sSpoko: ale jak bez oglądanie bezpośrednio mogą coś wywnioskować? Nie powinno być tak, że siadają razem i Kuben pokazuje co przygotował? Pokazuje Pashy, że ktoś gra tak i tak i ma na to uważać, to samo innym zawodnikom + całej drużynie powinien pokazać/uzgodnić jak powinna wyglądać gra.

Patrząc na to co Pasha mówi + oglądając choćby te śmieszne instastory od VP gdzie pokazują jedynie jak trenują na pustej mapie
co raz więcej pogłosek jest, że zajmuje się tylko hotelami i sprawami organizacyjnymi.


@Vojak: chyba w komentarzach na fb xD zobacz jak w ostatnim czasie poprawili pistletówki, na pewno wzięło się to od grania na pustych mapach albo od zamawiania hoteli. Dodatkowo kuben jak i inni trenerzy nie raz wspominali że jak przeanalizujesz grę przeciwnika i zaczniesz grać pod niego to łatwo cie potem zaskoczyć czymś nowym i nie wiesz jak
@Vojak: a pamiętasz jak Snax mówił, że te słynne taktyki co miał na kartce napisane pisał mu jakiś kumpel? Może żartował, ale nie wyglądało to na żart.
Jakby miały być kiedyś jakieś zmiany trenera, to nie widziałbym tam Neo jak wielu sugeruje, bo on już się kompletnie wypalił. Ile można grać w tę samą grę. Potrzeba kogoś kto się jeszcze tym wszystkim ekscytuje, kogoś kto będzie siedział godzinami i wszystko analizował.
Od dawna wiadomo, że Kuben tam bardzo mało robi jako coach - co raz więcej pogłosek jest, że zajmuje się tylko hotelami i sprawami organizacyjnymi.


@Vojak: Kubik parę dni temu na streamie mówił, że rozmawiał z zawodnikiem VP i dowiedział się, że jak on jeszcze był trenerem to robił może 1/3 tego co Kuben. Może jakoś ciężko to pokazać, bo może i Kuben nie za bardzo chce się chwalić tym ile
Do tego te flashbacki do meczu z Astralis podczas powrotu AGO na trainie. Ja tam jestem sceptycznie nastawiony do psychologów ale jak gracz z takim doświadczeniem i stażem podczas meczu i takiej sytuacji myśli o #!$%@? sprzed przeszło roku to coś tu jest nie tak.

@Vojak: To samo mi przeszło przez myśl. Przecież to brzmi, jakby miał jakieś poważne PTSD. To nie jest normalne.

Mnie się jeszcze podoba ten fragment:

everyone
Dodatkowo kuben jak i inni trenerzy nie raz wspominali że jak przeanalizujesz grę przeciwnika i zaczniesz grać pod niego to łatwo cie potem zaskoczyć czymś nowym i nie wiesz jak odwrócić wynik. Najlepiej samemu narzucić swój styl na mecz.


@CeZ_: mówimy o znalezieniu równowagi pomiędzy przygotowaniem się pod przeciwnika a swoim stylem gry. Nigdy nie jest to tylko jedna ze stron i to jest klucz do sukcesu. Przygotowania pod przeciwnika ze
@Vojak źle zrozumiałeś pashe, chodziło o to, że 1 raz od ilus tam lat, oglądał demko konkretnego gracza, w tym wypadku snatchiego, przecież jasne jest, że oni oglądają demka drużyn xD
Co fajnie ze zeus analizuje gierki tyllo nAvi dalej ssie i nic nie wygrywa XD


@Empi: są 17 miejsc wyżej od VP i są aktualnie 3 siłą świata. Nic nie wygrywają - racja, ale prezentują o wiele wyższy poziom niż VP. Navi jest kerowane aimowo przez S1mple i Electronica ale to właśnie decyzja o pozyskaniu tego drugiego i dobre wkomponowanie go do drużyny owocuje. VP ma Snaxa, Białego - też młodych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vojak: Dokładnie, ja rozumiem, że jak się wygrywa to można sobie odpuścić, lecz nie powinno się. Ale VP już długo ma duże problemy, bardzo dziwne że nie próbują tutaj zmienić swojego podejścia. Może to wina kontraktów. Pasha pewnie zdaje sobie sprawę, że po zakończeniu kontraktu raczej przestanie już grać... brakuje motywacji. Może organizacja dała im zbyt duża swobodę? Nie wiem, tak na prawdę to co my widzimy to i tak mała