Wpis z mikrobloga

opinie o deweloperze Chmara z Gdańska


Czyli co, jednak bierzesz pod uwagę szeregówki, o których rozmawialiśmy ostatnio? A podobno miały być już wykupione wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwolniło się jakieś miejsce, czy jak?
@Ryo_Hazuki: To akurat nieco inny temat, aczkolwiek od tego samego dewelopera. No bo tak się akurat złożyło, że Chmara ogłosił niedawno nową inwestycję "Osiedle Gdańskie ". Bardzo odpowiada mi w tym przypadku lokalizacja, bo osiedle ma być umiejscowione ledwie 6 km od Pruszcza Gdańskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiejskiej. No więc przeprowadzać nie musiałbym się daleko, a i z dojazdem do aktualnej pracy nie byłoby problemu. Poza tym inwestycja w bardzo
No bo tak się akurat złożyło, że Chmara ogłosił niedawno nową inwestycję "Osiedle Gdańskie "


A no to wszystko jasne teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No na papierze cała ta inwestycja wygląda przyzwoicie, zobaczymy jak to będzie po zakończeniu budowy. Masz już może jakieś wizualizacje, jak to ma wyglądać?

Jestem już praktycznie zdecydowany tylko jeszcze chciałbym zebrać kilka opinii o deweloperze, dopytać o szczegóły transakcji, i tak dalej.
@Ryo_Hazuki: no oczywistym jest, że ww. inwestycja zapowiada się dobrze, inaczej bym przecież nie pisał ;) Tagów już nie mogę poprawić, ale możliwe, że te co dodałeś załatwią sprawę, i ktoś zechce się podzielić opinią na temat dewelopera Chmara. Najlepiej by było, żeby jakaś opinia z pierwszej ręki wpadła ;) Grupy na FB i fora także przeglądam i śledzę od jakiegoś czasu, jest wiele ciekawych opinii, np. cały wątek na Goldenline,
Na bieżąco śledzę informacje, a także opinie o inwestycjach dewelopera Chmara, i Osiedle Gdańskie także zwróciło moją uwagę. Opis inwestycji dostępny na stronie WWW sugeruje, że będzie to inwestycja architektonicznie przypominająca poprzednie inwestycje dewelopera Chmara, a w szczególności osiedle Przy Lesie. Domy mają być dwu lokalowe czyli inaczej mówiąc popularne "szeregówki", o powierzchni 90m², z niewielkim ogródkiem, oraz garażem o powierzchni 35 m2 (tak jak na zdjęciu poniżej). Dodatkowym atutem będzie tu
anna-przechera - Na bieżąco śledzę informacje, a także opinie o inwestycjach dewelope...

źródło: comment_l6rAi6OOlZq5utBx7UlxgjW2zLKu1qWg.jpg

Pobierz
Potrzebne opinie o deweloperze Chmara z Gdańska, więc jeśli ktoś miał z nim do czynienia, to bardzo proszę o info na PW.


Napisałem prywatną wiadomość, daj znać czy dostałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potrzebne opinie o deweloperze Chmara z Gdańska, więc jeśli ktoś miał z nim do czynienia, to bardzo proszę o info na PW.

Napisałem prywatną wiadomość, daj znać czy dostałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)


@bartassw: ciekawa opinia. Może wrzuć ją na wątek, coby inne mirki mogły się ewentualnie zapoznać.
Tak jak pisałem w prywatnej wiadomości, ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z zakupu mieszkania, na osiedlu postawionym przez dewelopera Chmara. Konkretnie mam tu na myśli osiedle Przy Lesie zlokalizowane na pograniczu Banina, około 7 km od granicy Gdańska. Co prawda termin odbioru jeszcze odległy, bo z tego co podaje deweloper Chmara ma to być drugi kwartał 2019, więc ciężko mi oceniać samo osiedle, jakość wykonania mieszkania, etc. Sama współpraca z deweloperem, kontakt,
jest wiele ciekawych opinii, np. cały wątek na Goldenline, czy Gazecie o deweloperze Chmara


podeślij linka kolego, bo mi szukajka nie pokazuje tego, chętnie a poczytałbym sobie te opinie.
@OP_i_nie: W google wpis sobie "chmara deweloper", albo "chmara deweloper opinie", i tym oto magicznym sposobem, uzyskasz dostęp do treści, o których pisał mirek powyżej ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak na poważnie: prawdę tak trudno się Google obsługuje? Może jakiś kurs przyśpieszony podlinkować koledze?
@Ryo_Hazuki: > W google wpis sobie "chmara deweloper", albo "chmara deweloper opinie",

Bardzo zabawne. Wyobraź sobie, że wpisywałem tak jak sugerujesz, i jedyne mi wyskoczyły te opinie z forum Gazety. Reszta to jakieś wpisy sprzed kilku lat, większość już nie aktualna, lub w ogóle nie na temat. Do tego jakieś śmieciowe portale, z bezwartościowym kontentem. Tak więc sam widzisz...
Jeśli chodzi o mnie i mojego różowego, to w ogóle nie braliśmy początkowo w rachubę zakupu gotowego domu. Jakoś tak wymyśliliśmy sobie, że wybudujemy się we własnym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Po rekonesansie cen samej ziemi w okolicach Gdańska, uznaliśmy, że budowa domu to raczej nie jest obecnie na naszą kieszeń. Zaczęliśmy więc przeglądać oferty domów z rynku wtórnego, bo podobno można było złapać wówczas prawdziwe
@maciej-kalina: Dzięki za opinię Maćku. A tak na marginesie, to moja droga do współpracy z deweloperem Chmara, wyglądała bardzo podobnie. Też zaczęło się od przeglądania ofert, i zwrócenia uwagi na ceny nieruchomości. Potem poszukiwanie opinii w internecie, kontakt z działem sprzedaży, i tak już poszło...
Odświeżam dyskusję nt. #chmara #opinie bo widzę, że zdechło. Interesują mnie opinie o ww. deweloperze, szczególnie w kontekście nowej inwestycji, tj. Osiedla Gdańskiego. Niedawno Chmara ogłosił na swojej stronie www nową inwestycję, ale na razie nie podaje żadnych istotnych informacji, czyli kiedy, co i za ile. Nie wiem teraz czy czekać na nową inwestycję, czy może działać z zakupem w obecnych lokalizacjach. Czekam na wasze opinie Mireczki i pozdrawiam.
W pierwszej kolejności takie informacje pojawią się zapewne na stronie WWW dewelopera, ewentualnie na oficjalnym Facebooku Chmara Deweloper. No chyba, że ktoś coś wie zakulisowo, i zechce się tu z nami podzielić swoją opinią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NIE IDŹCIE W CHMARE!
Generalnie deweloper się świetnie reklamuje, ale jest jeden haczyk. Dom nie jest sprzedawany razem z działką ( kiedyś, wcześniejsze inwestycje tak było, teraz już nie jest), tylko z udziałem w jednej wspólnej działce, nie masz w akcie własności wpisanej działki widocznej na stronie. Możecie to łatwo sprawdzić. A w internecie są same pozytywne opinie, bo negatywne są usuwane. Pisałem o tym na dwóch różnych forach i oba wpisy
Dom nie jest sprzedawany razem z działką ( kiedyś, wcześniejsze inwestycje tak było, teraz już nie jest), tylko z udziałem w jednej wspólnej działce,


@wifumemu: No ale przecież tego typu informacje są ogólnie dostępne. Wszystko jest w umowie, więc skoro ją czytałeś, to powinieneś zdawać sobie sprawę z formy własności działki.
Potwierdzam. Informacja o współwłasności działki jest w umowie - aż specjalnie przejrzałam wzór żeby to sprawdzić. Zresztą dział sprzedaży Chmara informuje o tym w trakcie prezentacji oferty. Tak przynajmniej było w naszym przypadku. Jak trafisz na upierdliwych sąsiadów, to współwłasność działki rzeczywiście może być problemem. Ale z drugiej strony wystarczy odrobina dobrej woli, żeby się dogadać w sprawie przydomowych przeróbek.