Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W swoim doświadczeniu z różowymi miałem to nieszczęście doświadczyć pełnego spektrum połączenia intelektu i wyglądu.
Byłem z dziewczyną, która na tutejsze standardy miała gdzieś 11,5/10 w skali ruchensteina. Tylko, że- o matko, nie wiem nawet od czego zacząć... była po prostu głupia niedouczona i ignorancka. Jej krąg zainteresowań kończył się na modzie, potrafiła obudzona w środku nocy wymienić wszystkich obecnie najważniejszych projektantów.
Jej życie fit to był dramat, co tydzień inna dieta, oczywiście figura jak z okładki magazynu dla panów ale co więcej z taką osobą robić? Rajdy terenowe nie-bo się pobrudzi, pod namiot nie-bo robaki, w góry nie-bo ona nie lubi chodzić po wertepach po za tym nie ma do tego butów.

Jej życie to w 90% instagram, facebook, snapchat, twitter natomiast potrafiła się przyczepić do tego, że sobie weekendzik postanowiłem zrobić z MassEffect3 zamiast przyjechać do niej i zabrać ją na jakiś obiad oczywiście opłacony przeze mnie. Głupia była tam gdzie nie potrzebowała wiedzy tzn jak jej coś w życiu nie było potrzebne miała to w dupie czyli ogólnie cała wiedza o otaczającej rzeczywistości. Natomiast doktorat mogła zrobić z kosmetyków o manipulacji ludźmi nie wspominając. Miała kilku kolegów tak zwanych tutaj Betabankomatów w wiecznym firendzone, rozumiecie oni jej prezenty kupowali do kina zapraszali a ona ich zawsze na dystans. Europeistykę studiowała no nie śmiejąc się z ludzi studiujących ten kierunek ale jak ona dawała sobie tam radę to wystarczymieć IQ poniżej 70....

I wiecie co jej charakter roszczeniowo manipulujący zaczął mi ją obrzydzać i powodował, że spadała w skali tak, że z 11,5/10 wylądowała w mocnym ale tylko 8.
Łóżko było zajebiste ale tak nie da rady zbudować związku na dłuższą metę. Któregoś dnia po prostu kazałem jej wypierd...ć nie ważne dlaczego, ale zrobiło mi się lżej gdy się te wszystkie schematy jej charakteru nawarstwiły i się jej pozbyłem z życia.

I teraz druga strona skali dziewczyna która jest w porywach 5, no smutne to jak nie wiem bo ma tak niesamowicie ciepły i fajny charakter ja pi.....e, że się nie da mózgu wyjąć z jednej i przełożyć do drugiej. Zatrudniona w firmie przez szefa, który ma zazdrosną żonę. Wybrał najbrzydszą z kandydatek pod jej naciskiem to też niezła historia.
Pracuje w kadrach ale o matko jak dziennie z nią nie pogadam z 5 minut to mam zły humor. I ten jej character podciąga jej wygląd na 6 nawet a to już dużo.

#zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie strasznie bawią wysrywy na wykopie, że laski patrzą tylko na wygląd. To nie my wiecznie oceniamy was na 10. W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby szukać sobie faceta po wyglądzie, ale i tak nikogo tu nie przekonam, bo jestem kobietą i zaraz usłyszę, że poleciałam albo na wielkiego penisa, albo na beciaka, albo tylko pieprzę głupoty i tak naprawdę poleciałam na klatę mojego niebieskiego. Nigdy, naprawdę nigdy
NiewidomyŁobuz: No i ? W sumie fascynuje mnie jak brzydsze kobiety zachowują fajny charakter, bo przeciez maja do czynienia z chamstwem od szkoły podstawowej i ogólnie nikt się nimi nie zachwyca. To jest kwestia chyba dobrego wychowania. A za zepsucie "ładnych" odpowiadaja mężczyźni, bo traktują je jak królowe ZA NIC to one zaczynają myśleć, ze są królowymi. Wszystko sie rozbija o to, że nie potraficie kobiet traktowac równo i sami sobie
"dlaczego nie można zamienić mózgu tego najcudowniejszego chłopaka na ziemi z tego przystojniaka?"


@Mollina: też nic takiego nigdy nie słyszałam. w sumie wydaje mi się, że kobiety trochę inaczej na to patrzą. ktoś może być bardzo przystojny, ale to często za mało, żeby zdobyć zainteresowanie kobiety i odwrotnie - ktoś może wyglądać nieszczególnie, ale mieć pociągający charakter i osobowość i wtedy automatycznie będzie się podobał z wyglądu
@Mollina: nie wszystkie patrzą tylko na wygląd, ale nie zaprzeczysz, że takie również istnieją ;P Moja przyjaciółka wyszła niedawno za mąż, za faceta niższego o pół głowy od niej i bez jakiejś specjalnej facjaty, a ona jest naprawdę bardzo ładną kobietą. Patrząc na moją i na mnie, to też w sumie nie mogła patrzeć na wygląd, bo mojej facjaty, to ja się w nocy sam potrafię przestraszyć ( ͡° ͜
W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby szukać sobie faceta po wyglądzie, ale i tak nikogo tu nie przekonam, bo jestem kobietą


@Mollina: nie przekonasz nikogo do tego ze preferencje płci w wyborze partnerów się różnią co wynika zresztą z różnic biologicznych?
no mam nadzieje że nikogo nie przekonasz bo to raczej dosyć oczywiste i nikogo przekonywać nie ma sensu...
Chodzi mi o to, że faceci przypisują bezpodstawnie kobietom swoje kryteria wyboru


@Mollina: hmmm, może Cię źle zrozumiałem, więc spróbuję raz jeszcze

mnie strasznie bawią wysrywy na wykopie, że laski patrzą tylko na wygląd. To nie my wiecznie oceniamy was na 10


Laski lecą na wygląd. Nie tylko na wygląd, ale na wygląd także.
Mnie strasznie bawią dziewczęta na wykopie które mówią że tak nie jest.

Jeśli pijesz do zrównywania kryteriów,
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj dalej, nie bądź desperatem. Nie bierz niczego pochopnie. Jak nie ta, to będzie inna. Wszystko z głową, na spokojnie, w nic się nie angażuj. Daj sobie i znajomości czas, aby się rozwinęła. Jeśli jednak nie czujesz się w pełni dobrze, komfortowo przy tej dziewczynie (co wyraźnie widać po wpisie, gdyż jej uroda nie zachwyca Cię do końca) to odpuść sobie niemal tytaniczne próby stworzenia związku. Co, nie może być
e fit to był dramat, co tydzień inna dieta, oczywiście figura jak z okładki magazynu dla panów ale co więcej z taką osobą robić? Rajdy terenowe nie-bo się pobrudzi, pod namiot nie-bo robaki, w góry nie-bo ona nie lubi chodzić po wertepach po za tym nie ma do tego butów.

Jej życie to w 90% instagram, facebook, snapchat, twitter natomiast potrafiła się przyczepić do tego, że sobie weekendzik postanowiłem zrobić z MassEffect3