Wpis z mikrobloga

@kriksess: Może to jakiś homoseksualny kod rozpoznawczy. Podobno jak facet pije np. herbatę i mały palec sterczy na zewnątrz, to taki znak "jestem homo". Może jak jeszcze pazur do tego dojdzie, to bardziej się sygnał rzuca w oczy... taka teoria.
  • Odpowiedz
@SlavoMirek: nie jest głupie to co napisałeś :D. Słyszałem (być może to urban legend ¯_(ツ)_/¯ ), że dłuższy paznokieć np. u Arabów oznacza przynależność do wyższych warstw i jest oznaką, że nie muszą pracować fizycznie.
  • Odpowiedz
@kriksess: miałam takiego starego sąsiada fryzjera i mówił, że ten paznokieć ułatwia mu pracę. Przez długi paznokieć pokazują też, że nie są robolami fizycznymi, ale jeśli są, nie ćpają, nie są fryzjerami i nie grają na gitarze to chyba zostaje tylko teoria, że grzebią tu i tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zmorka: teoretycznie sa zadbani, praca biurowa, tacy młodzi Janusze. Narkotyki chyba odpadaja, ale ten pazur jest dlugi i uebany, jakby kopali faktyczie w dupie. Najlepsze, ze staraja sie go eksponowac na kazdym kroku, a to obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@kriksess znajoma wietnamka wytłumaczyła mi, że to chodzi o status społeczny, jak masz hajs i nie musisz #!$%@?ć fizycznie to ci taki pazur nie przeszkadza, a jakbyś robił na roli to by ci przeszkadzał więc byś go nie miał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz