Wpis z mikrobloga

The records show Donaghy placed 134 calls to referee Scott Foster — more than the 126 calls Donaghy made to his bookie — between October 2006 and April 2007, the period during which he has confessed to either betting on games or passing on game information to gamblers. The majority of the phone calls lasted no more than two minutes and occurred prior to and after games Donaghy officiated and on which he admits wagering.


Sędziowanie było okropne. Scott Foster był dzisiejszym sędzią

#nba
  • 6
@iAmTS nie twierdzę że Rockets zagrali dobrze w ataku bo tak nie było ale różnica w tym meczu wynosiła tyle co faule na Hardenie przy trojkach w odstępie kilkun minut

Jutro dokładnie przeanalizuje ale wyjdzie że conajmniej kilkanaście punktów im zabrali w dodatku wtedy gdy Rockets mogli się zabierać pod blowout.
@Weed233: to jest w sumie możliwe. Nie wiem dlaczego nie ma tego czwartego sędziego, może by poprawił temat. Dorzucić więcej elektroniki/calli ze studia.

Nie wiem czy tu sędziowie po prostu mieli #!$%@? na oczach czy pomagali konkretnie gsw, były mecze w drugiej i pierwszej rundzie podobnie sędziowane (gra uta - okc na 3:2 i wiele innych). Silver mógłby w sumie coś z tym zrobić w końcu.
@iAmTS oglądałem chyba wszystkie mecze tych PO i były złe sędziowanie zawody (Utah-OKC game 5 / Phily-Heat game 4 / Phily-Boston game 5 / GS vs Pels Game 2 ale takiego jednostronnego widowiska jeszcze w życiu nie widziałem. Mimo że już zdarzało się po prostu ustawiec mecz (Lakers Kings 2002) to późniejsze mecze jak Celtics - Lakers 2010 game 7 czy Heat-Mavs finały 2006 też były dramatyczne sędziowanie ale nie uznawałem tego