Wpis z mikrobloga

Szukam aktywnie w #katowice miejsc do pracy zdalnej, bo chcę stworzyć bazę z ocenami/opisami, którą potem też udostępnię. Na razie sprawdziłem: GK (antresola), Bezcukru, Synergia, Kawosz, Starbucks, Costa Coffee, Cafe Kattowitz, Kofeina Corner, Akolada (w Akademii Muzycznej) i parę innych.

Kojarzycie jeszcze jakieś przyjazne miejsca? Szczególnie chodzi o gniazdka i wi-fi. Pomogło by mi to w testowaniu, bo szczerze zrobiłem sobie jeszcze listę miejsc do odwiedzenia ale nie ma tego za dużo niestety

#pracazdalna
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@TulipanowyPostumentMelodii dlugo pracowalem w roznych miejacach, a poza wymienionymi przez ciebie doskonale sprawuja sie Moodro bistro, SARP, Coffeejka, Maly Kredens, Rawa i Fox. Na upartego da sie w Chopinie w altusie tez.
  • Odpowiedz
@jablkawmasle: No wiadoma sprawa że trzeba coś kupić., Nie chodzi mi tylko o typowe miejsca które nazywają się "co-working", ale po prostu o knajpki gdzie można usiąść przy kawie, zjeść lunch czy śniadanie i do tego popracować, spotkać się z klientem itd. Pracując zdalnie przez dłuższy okres brakuje też już czasem jakiejś zmiany otoczenia szczególnie pracując z mieszkania. Sam wynajmuje biurko w coworkingu ale raz czy dwa w tygodniu wychodzę do
  • Odpowiedz