Wpis z mikrobloga

@caos: Ja tylko chcialam zeby chlopakowi milo bylo, nie odpowiadam za myśli innych. Patrząc na zdjecie takich mlodych ludzi na pewno nie pomyslalabym ze serio są małżeństwem lol
  • Odpowiedz
@angry_fish_ate_bear to jakieś zaburzenia podchodzące pod schizofrenie czy co? Pierw wklepujesz, że małżeństwo, później dzielnie odpierasz ataki, następnie zamieniasz wszystko w he he żart, a na samym końcu (w sumie to na początku) xD spodziewałas się, że Mirko nie będzie szydzić? xDDD

Schizofrenie się leczy, luuuz!
  • Odpowiedz
@angry_fish_ate_bear znasz kogoś czy masz, akurat mój bliski kumpel ma (łagodna forma, ale jednak). Od Ciebie bije jednak potrzeba atencji, ale rzuciłem schizo Bo mi pasowała do wypowiedzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Nie pogrążaj się już bo coś mi się zdaje, że Twój cykl mikroblogera dobiega końca xD lepiej skasuj wpis bo karuzela #!$%@? się nakręca.

W sumie mnie tam rybka jakie masz włosy itp, Twój styl. Ja
  • Odpowiedz
@caos: Nie czuję potrzeby atencji a tym bardziej nie czuję żebym się pogrążała. Nie mam zadnego problemu z tym wpisem i z komentarzami w przeciwienstwie do ciebie. Ciągle jestem tak samo szczęśliwa jak wczesniej (ʘʘ)
  • Odpowiedz