Wpis z mikrobloga

MIrki, czym najtaniej ogrodzić działkę? Chodzi mi o takie tymczasowe ogrodzenie, budować się będę w przyszłym roku pewnie dopiero, a w tym chciałbym sobie zacząć coś sadzić, jakiegoś grilla może zrobić, potem podczas budowy też pewnie dobrze żeby było ogrodzone w jakiś sposób.
#budujzwykopem
  • 14
@Harold: tez przed tym stoje, i tak mam mega syf na dzialce, jakies stare ogrodzenie, pnie, nie rowna dzialke, wiec zamawiam koparke pare godzin, we wroclawiu widze oferty 90zl za godzine plus dojazd, ziomek mi probi to z czym ja bym sie sral przez tydzien i wyprowaol zyly.

przy okazji koparki maja wiertnice wiec poprosze zeby mi wywiercil dolki pod paliki okorowane 2.2 metrowy, na nie zaloze siatke lesna, paliki najatniej
Myślę, że siatka ogradzeniowa będzie dla Ciebie najlepsza. Warto jednak zwrócić uwagę na to z jakich materiałów jest wykonana, bo to ma wpływ na jej trwałość. Z mojej strony polecam przyjrzeć się siatce ogrodzeniowej Pantanet Protect. Jest to siatka zgrzewana o wysokiej sztywności, uzyskanej dzięki małym oczkom (50x50 mm) oraz grubym drutom (2,5 mm). Sprawdzi się jako ogrodzenie przed rozpoczęciem budowy.
krysinski - Myślę, że siatka ogradzeniowa będzie dla Ciebie najlepsza. Warto jednak z...

źródło: comment_FpZYrH0tmG6H4xN2t496UMebFBfN8rn9.jpg

Pobierz