Wpis z mikrobloga

@Jcobbb: @emcter: No prawie. Odi był od zawsze, Odeusz to tak oficjalnie, ale siusiak to jego drugie imię/pseudonim operacyjny właśnie z tego powodu :)

@wodzu_91: Ma wodę, a że jest gorąco to dyszy, taka kolej rzeczy. Tobie jak jest gorąco to się pocisz, niech próbują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Worm91: Siusiak to miastowy pies ze schroniska we Wrocławiu, wzięliśmy go jak miał może z
  • Odpowiedz
@Bl0ndyna: Dlaczego nikt nie czyta komentarzy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@emcter napisał:

Jak był mały to sikał wszędzie i OP go nazwał siusiak a potem odeusz. Coś takiego pamiętam jak OP pisał

Ja dodałem:

No prawie. Odi był od zawsze, Odeusz to tak oficjalnie, ale siusiak to jego drugie imię/pseudonim operacyjny właśnie z tego powodu :)
  • Odpowiedz
@shitty_support: Ma dni kiedy męczy innych niemiłosiernie, udaje że nie słyszy co się do niego mówi, ale na szczęście rzadko. Byliśmy z nim u behawiorysty, gościa, który szkoli trudne psy i psy dla policji to powiedział, że wyszkolić się go da, ale on ma po prostu taki charakter i dla niego jako że to pies domowy nie widzi takiej potrzeby, żeby był jak on to ujął - jak żołnierz wermachtu w
  • Odpowiedz
@KornixPL Haha, Siusiak explorer. Wygląda na szczęśliwego na Twoich fotkach i bardzo ciepło o nim piszesz, szanuję bardzo :) Moja też miewała humory, ale przez 16 lat dała nam tyle cudownych chwil i śmiesznych wspomnień, że za nic bym nie zamieniła ani minuty ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@shitty_support: Na ten moment to nasze futrzaste dziecko, nie wyobrażam sobie żeby go oddać, jak czasami zostaje u dziadków na noc to całą noc leżymy i patrzymy w sufit, bo tak pusto, nikt nie chodzi i nie stuka pazurkami po podłodze, nie próbuje się dostać na łóżko, wybije godzina 6 i od razu śmigam po niego
  • Odpowiedz
@KornixPL o tak, ta cisza ma w sobie coś megasmutnego. Dodatkowo ten wzrok jak wracasz po psa i on niby się cieszy, ale patrzy na Ciebie tak 'wtf człowiek, zostawiłeś mnie u obcych zdrajco i teskniłem' () 'a teraz wyliże Ci całą twarz i będę skakać na ręce bo wróciłeś' ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz